Ada Sopała - Speak in Color Tattoo

ADA

Style, Projekty:

  • Tatuaż Graficzny.
  • Tatuaż Dotworkowy/Kropkowany.
  • Tatuaż Szkicowy.
  • Tatuaż w stylistyce typowo “Mandalowej”.
  • Wykonuje zarówno większe kompozycje jak i tatuaże mniejsze/jedno-sesyjne.
  • Projekty wykonuje z wyprzedzeniem, zazwyczaj jest to około tygodnia przed sesją.

 

Miłością do sztuki pałam od dzieciństwa. Od momentu opanowania umiejętności trzymania narzędzi do rysowania i malowania, ściany domu (nie tylko mojego) stały się dla mnie płótnem. Wtedy nikt nie podzielał mojego entuzjazmu do ich malowania, ale dla mnie nie miało to znaczenia. Prośby, groźby i kary nie pomagały. Liczył się tylko akt twórczy. Dorastając odczuwałam ciągłą potrzebę tworzenia, tak więc malowałam, rysowałam, projektowałam, wyklejałam, szydełkowałam, szyłam i… tak wymieniać można bez końca.

Z wykształcenia jestem projektantem, skończyłam studia na kierunku wzornictwo. W między czasie zainteresowałam się makijażem permanentnym i rozpoczęłam szkolenia w tym kierunku. Zajęłam się tym zawodowo, z czasem uznałam, że pigmentacja skóry może być jeszcze ciekawsza i bardziej kreatywna. Tak rozpoczęła się moja przygoda z tatuażem. Upodobałam sobie styl dotwork, a najwięcej inspiracji czerpię z natury.

Podobają Ci się moje prace? Szukasz czegoś w podobnej stylistyce?
Zajrzyj do naszego sklepu i zobacz czy twój tatuaż już się tam znajduje!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.