kalka stanowisko speak in color plac świętego krzyża 4

Tatuaż dla wielu jest spełnieniem marzeń, jednak często przed wykonaniem towarzyszy stres i duża niepewność. Aby jak najbardziej uprzyjemnić sobie wizytę, warto zdecydować się na profesjonalny salon, który zadba o przyjazną atmosferę i zaoferuje najwyższej jakości usługi. Salon Speak In Color tworzą jedynie artyści-pasjonaci tatuażu, którzy stworzą na Twoim ciele prawdziwe dzieło. Planujesz swój wymarzony tatuaż? Rybnik mieści się nieopodal Wodzisławia Śląskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba. Odwiedź nas i przekonaj się, z jaką pasją podchodzimy do wykonania wybranych przez Ciebie projektów.

Tatuażysta Rybnik – znajdź artystę dla siebie w Speak In Color, studiu tatuażu z Wodzisławia Śląskiego

Nasi tatuażyści specjalizują się w wielu stylistykach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz artystę dla siebie. To specjaliści zajmujący się projektami realistycznymi, graficznymi, malarskimi, z motywami kwiatowymi i wiele więcej. Wybierz ich samodzielnie lub poproś o pomoc nas. Doskonale wiemy, który członek naszego zespołu wykona wybrany przez Ciebie wzór najlepiej. Podpowiemy Ci, a doskonały efekt z pewnością Cię zaskoczy.

tatuaż jastrzębie zdrój

Tatuaż wykonany przez Kosę

Nasze studio tatuażu to także doskonałe miejsce, jeśli masz zamiar wykonać swój pierwszy tatuaż. Zajmujemy się również tatuażami minimalistycznymi, które często wybierane są przez klientów jako pierwsze. Co więcej, zadbamy o najlepszą atmosferę podczas sesji.

Ile kosztują tatuaże w Rybniku i okolicach – cennik Speak In Color

Chcesz poznać nasze ceny tatuaży? Rybnik to miasto które z którego szybko odwiedzisz nasze studio. Przed przyjazdem skontaktuj się z nami, by przedstawić swój pomysł na tatuaż oraz wybrać artystę, który go wykona. Następnie będziemy w stanie określić cenę naszej pracy. Różni się ona, w zależności od danego projektu. Im jest on większy i bardziej szczegółowy, tym będzie ona wyższa. Wraz z podaną ceną, określimy także datę sesji. Jeśli koszt i dzień wykonania tatuażu odpowiadają Ci, zaakceptujesz je i wkrótce przystąpimy do powierzonego nam zadania.

Tatuaż Rybnik i okolice – Jak dbać tatuaże?

Naszej pracy nie kończymy wraz z wykonaniem tatuażu. Zależy nam na Twoim pełnym bezpieczeństwie, dlatego dokładnie zabezpieczymy świeżo wykonany projekt oraz przeszkolimy w tym, jak o niego zadbać. Otrzymasz od nas instrukcję – zawiera ona wskazówki w jaki sposób, krok po kroku, postępować z nowym tatuażem. Dodatkowo mamy w ofercie niezbędne kremy oraz opatrunki, które należy stosować przez cały okres gojenia. Kluczowa będzie tutaj systematyczność i stosowanie się do zasad, jednak dzięki naszej pomocy całość zakończy się dla Ciebie pomyślnie.

Po wykonaniu tatuażu nie zostawimy Cię – w każdej chwili możesz skontaktować się z nami i zadać pytanie. Chętnie służymy radą i damy cenne wskazówki.

Tattoo studio Rybnik i okolice – laser i coverup

laserowe usuwanie

Laser pikosekundowy w Speak In Color

W naszej ofercie znajduje się także laserowe usuwanie tatuaży oraz coverup. Nawet najlepiej przemyślane tatuaże mogą okazać się nietrafione lub źle wykonane w wielu studiach niskiej klasy. Jeśli zadecydujesz o usunięciu starego projektu – zgłoś się do nas.

To bezpieczna metoda polegająca na rozbiciu części pigmentu znajdującego się w skórze. Pozostała jego część zostaje wchłaniana i wydalona przez organizm. Aby zabieg został przeprowadzony bezpiecznie i dał widoczne rezultaty, musi zostać przeprowadzony przez profesjonalną kadrę. Specjalizujemy się w tego typu usługach, dlatego bez obaw możesz się do nas zgłosić. Dysponujemy też konkretnym sprzętem w postaci wysokiej jakości laseru pikosekundowego.

laserowe usuwanie

Efekt jednej sesji usuwania laserowego w Speak In Color

Możesz także zdecydować się na coverup, czyli rozjaśnienie tatuażu w celu jego późniejszego zakrycia. Wybór metody zależy od Ciebie – niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz liczyć na w pełni profesjonalną usługę. Tatuaże Rybnik – zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę!