Decyzja o dawno wymarzonym tatuażu już podjęta? Teraz trzeba jeszcze wybrać odpowiednie miejsce, żeby go wykonać. Takie z gronem ekspertów, którzy na każdym etapie będą służyć poradą. Miłą atmosferą, w której poczujesz się swobodnie i komfortowo. I co najważniejsze – spełniające wszystkie standardy higieny i bezpieczeństwa. To więcej już szukać nie musisz, bo właśnie znalazłeś Speak In Color – studio tatuażu Mikołów. Chcesz trafić do naszego studia tatuażu? Znajduje się ono jedyne 45 minut drogi samochodem od Mikołowa — szybko dotrzesz na miejsce! 

tatuaż-śląsk-śląskie-wodzisław-śląskiChcesz wykonać tatuaż? Mikołów to miasto znajdujące się niecałą godzinę drogi od Speak in Color. To miasto, w którym profesjonaliści wykonają projekt najwyższej jakości. Nasza ekipa składa się z samych profesjonalistów, dla których studio tatuażu jest niczym drugi dom. O żadnym z nas nie da się powiedzieć, że jesteśmy nowicjuszami w branży – wszyscy mamy za sobą już nie jedną “dziarę”. Ale spokojnie, bo to wcale nie oznacza, że popadliśmy w rutynę. Wręcz przeciwnie – kreatywność dosłownie z nas tryska i chętnie podejmiemy się kolejnych projektów – i tych mniej i bardziej wymagających. Ale niezależnie od tego, co i gdzie chcesz wytatuować, z kim z nas będziesz współpracował, jednego możesz być pewien – dla nas wszystkich najważniejsze jest to, żeby efekt końcowy był przynajmniej taki, jak sobie to wyobrażałeś. A najlepiej lepszy, bo u nas to…

…Ty jesteś najważniejszy! Poznaj studio tatuażu Mikołów 

I żeby nie było – te przechwałki, to nie są tylko słowa. Możesz zobaczyć nasze przykładowe prace, ale również zapoznać się z opiniami klientów, którzy już oddali się w nasze ręce. A jeżeli i to nie wystarczy, to na dole strony jest lista nagród, które dostaliśmy, zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Nieskromnie przyznamy – trochę tego jest i z każdej jesteśmy niesamowicie dumni. 

Poniżej możesz zapoznać się również z członkami naszej ekipy. Krótkie bio i przykładowe prace być może już teraz pozwolą Ci zdecydować się na osobę, z którą chcesz pracować. A jeżeli nie, niczym się nie denerwuj. Wypełnij krótki formularz kontaktowy i opowiedz nam o tym, czego oczekujesz. A my już się zastanowimy w jaki sposób przelać Twoje oczekiwania na rękę, nogę, czy gdzie tam sobie tego zażyczysz 🙂

Chyba nie ma co więcej się rozpisywać. Po prostu odezwij się do nas przez formularz, albo zajrzyj do naszego studia. Interesują Cię wysokiej jakości i bezpieczne tatuaże? Mikołów i Speak In Color przyjmą Cię z otwartymi rękami. 

Mikołów – studio tatuażu, któremu warto zaufać

I przekonaj się, że naprawdę warto nam zaufać! A niezadowolony na pewno od nas nie wyjdziesz 🙂