tatuaż rydułtowy

Speak In Color to odpowiednie miejsce dla każdej osoby chcącej wykonać tatuaż w przyjaznej atmosferze. Chcesz stworzyć swój wymarzony tatuaż? Rydułtowy to miejscowość znajdująca się nieopodal Wodzisławia Śląskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba. W niej nasi tatuatorzy tworzą niepowtarzalne projekty, będące spełnieniem marzeń wszystkich klientów, jacy nam zaufali. Wykonujemy je w wielu stylistykach – między innymi tatuaże realistyczne, graficzne, motywy kwiatowe lub minimalistyczne.

Jak zrobić tatuaż? Rydułtowy i okolice

Na początku zerknij na naszych tatuażystów i wybierz osobę, której tatuaże/projekty najbardziej do Ciebie przemawiają lub powierz to zadanie nam – wiemy, kto z naszego zespołu specjalizuje się w danej technice, dlatego będziemy w stanie dopasować jego lub jej stylistykę do Twojego pomysłu. Zaufaj nam!

Następnym krokiem jest wypełnienie formularzu dostępnego na naszej stronie internetowej, w którym opiszesz wygląd swojego przyszłego tatuażu oraz jego umiejscowienie. Jeśli nie masz pomysłu, sprawdź gotowe projekty wykonane przez naszych artystów. Możesz też wysłać nam zapytanie poprzez maila – speakincolor1@gmail.com

motyl czaszki tatuaż projekt Magda

Przykładowy projekt tatuażu wykonany przez Magdę

W ekspresowym tempie damy odpowiedź – poznasz cenę tatuażu oraz wspólnie ustalimy termin wizyty w naszym studiu. Już wkrótce wykonamy Twój wymarzony projekt.

Przygotowanie projektu odbywa się w zależności od danego artysty. Wielu tatuatorów wykonuje je z wyprzedzeniem i przesyła na maila, by klient miał możliwość zasugerowania zmian. W przypadku mniejszych grafik często wykonywane są one na miejscu – opracujesz je wspólnie z wybranym przez siebie artystą.

Jak dbać o tatuaż?

Po wykonaniu tatuażu musisz o niego odpowiednio zadbać. Aby proces gojenia przebieg bez najmniejszych komplikacji, odpowiednio go zabezpieczymy i wyposażymy w instrukcję postępowania w pierwszych tygodniach po zakończeniu sesji. Posiadamy najbardziej sprawdzone I najlepsze kremy do gojenia tatuaży. W razie problemów z gojeniem możesz śmiało do nas napisać – we wszystkim Ci pomożemy!

Ile kosztuje tatuaż? Rydułtowy i okolice

Cena tatuaży uzależniona jest od konkretnego projektu. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę między innymi wielkość tatuażu, ilość detali koniecznych do wykonania, czy także użycie kolorów. Tatuaże duże, których wykonanie potrwa więcej, niż drobnych, minimalistycznych grafik, będą oczywiście droższe.

Koszt poznasz po wyborze projektu oraz artysty, który go wykona. Przed rozpoczęciem pracy zaakceptujesz projekt lub masz możliwość zaproponowania poprawek. Stawiamy na stałą współpracę i doskonałą komunikację. Dzięki temu powstałe projekty to prawdziwe dzieła o niepowtarzalnym wyglądzie, które w 100% spełniają oczekiwania naszych klientów.