Tatuaże Świerklany? Studio tatuażu Speak in Color serdecznie zaprasza w swoje progi! Nasze studio znajduje się w bliskim sąsiedztwie od Świerklan — to zaledwie 15 minut drogi samochodem. Szybko dotrzesz na miejsce! 

tatuaż-wodzisław-śląski-rybnik-żory-jastrzębie-świerklanyFirma działa na rynku od 2013 roku i od tego czasu buduje ją grupa młodych, utalentowanych ludzi pełnych energii, chcących zawojować branżę tatuatorką swoją pomysłowością i zapałem do pracy. Pasja i zaangażowanie tych młodych artystów zaowocowała radością i zachwytem klientów już nie raz. Co więcej, pod wrażeniem są nie tylko klienci, ale również wybitni znawcy w dziedzinie tatuażu, a widać to po licznych nagrodach, jakie zgromadziło na swoim koncie to studio. Poznaj ich ofertę!

Artyści studia — poznaj naszych tatuatorów 

Kazik “Kosa” Rychlikowski – zalożyciel studia, specjalizuje się w tatuażu malarskim, neotradycyjnym, japońskim oraz surrealnym. Kocha wyzwania, więc nie są mu obce duże kompozycje np. rękawki, plecy, fronty. 

Michalina Maciończyk – specjalistka głównie od tatuaży graficznych.

Rafał Roofie Orliński – fan tatuaży realistycznych, najlepiej z fragmentami stylu surrealistycznego.

Tomek Płaszczyński – człowiek renesansu, wszechstronnie uzdolniony, choć najbliższy jest mu realizm.

Bartek Ziarniecki – specjalista od tatuaży rysunkowych oraz realistycznych, ale dobrze czuje się także w dużych mandalowych kompozycjach.

Mariusz Harasymów – w tatuażu żongluje elementami graficznymi, stylizowanym realizmem, abstrakcją oraz mrokiem. 

Ada – Zajmuje się tatuażami typowo kobiecymi w swoim klimatycznym graficzno/dotworkowym stylu.

Paweł Tworzewski – bohater od usuwania tatuaży, manager.

Julia Glenc – talent i zamiłowanie do tatuaży wyniosła z domu, tatuaż jest dla niej sztuką.

Krystian Kaszuba – realizm w czarno-szarej odsłonie? To jego specjalność! Jesteś fanem Harrego Pottera lub Lovecraft? Doskonale! Tatuaże w tej tematyce to jego pasja.

Mateusz – łączy style graficzny i realistyczny, pracuje zarówno z kolorem, jak i czernią.

Jak działa studio?

Każda przygoda z tatuażem rozpoczyna się od prezentacji Twojego pomysłu. To ważny moment, zatem możesz spodziewać się profesjonalnego podejścia. Następnym krokiem jest wybór artysty i dogodnego dla Ciebie terminu – to Ty decydujesz, jaki styl spośród artystów odpowiada ci najbardziej. Później dzieje się magia – wykonanie projektu. Spodziewaj się dobrej opieki i wyrozumiałości, na pewno się nie zawiedziesz. Troska i dbałość o Twój komfort pozostaną przy Tobie także po zakończeniu zabiegu – otrzymasz wszystkie instrukcje, a skontaktować się ze studiem w razie wątpliwości możesz w każdej chwili.

Jeśli nie chcesz wykonywać nowego tatuażu, ale bardzo doskwiera ci jeden z twoich poprzednich, w studiu tatuażu możesz umówić się na zabieg laserowego usuwania lub przykrywania tatuażu.

Spragniony przygód z tatuażem? Skorzystaj z tatuaży w okolicach miasta Świerklany już dziś!