Dla każdej osoby tatuaż może mieć inne znaczenie. Dla jednych będzie to ozdoba ciała, dla drugich życiowe motto, a jeszcze dla innych pamiątka ważnych wydarzeń. Niezależnie od tego, co Cię motywuje, wykonamy tatuaż, który z dumą zaprezentujesz światu! Nie wierzysz? Odwiedź nas i przekonaj się na własnej skórze! 

Interesuje Cię salon tatuażu w Bytomiu lub w pobliskich miejscowościach? Studio Speak in Color znajduje się od niego niecałą godzinę drogi! 

tatuaż bytom śląsk wodzisław śląski

Bytom – tatuaż zaprojektowany specjalnie dla Ciebie

Wykonywane przez nas tatuaże są stworzone indywidualnie dla Ciebie. To ty określasz motyw, wygląd i umiejscowienie tatuażu. Ważna jest dla nas Twoja idea. Przedstaw nam swój pomysł, a razem dopracujemy projekt i ustalimy szczegóły. Pomożemy Ci wybrać odpowiedniego artystę, który stworzy dla Ciebie prawdziwe dzieło sztuki. Dlaczego wybór artysty jest ważny? Ponieważ każdy z nich ma inny styl i specjalizuje się w różnych pracach. Ostateczna decyzja odnośnie artysty należy jednak do Ciebie.

Nie masz pomysłu i wolisz gotowy projekt? Nasi artyści przygotowali projekty, których możemy użyć do zrobienia Twojego tatuażu. Zapoznaj się z nimi, a być może znajdziesz coś dla siebie!

 

Bytom – studio tatuażu, z którego warto skorzystać

Mieszkasz zbyt daleko od studia tatuażu w Bytomiu i szukasz studia bliżej Ciebie? Sprawdź salon Speak in Color, którego siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Nasi pracownicy to prawdziwi artyści z ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu tatuaży. Specjalizują się w różnych stylach, np. realistycznym, graficznym, vintage, surrealistycznym czy japońskim. Dzięki temu osiągniesz efekt, na którym Ci zależy.

Projekty są tworzone z myślą o Tobie. Tatuaż ma być zgodny z Twoją ideą i przede wszystkim podobać Tobie. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, więc wspólnie dopracowujemy szczegóły.

Szczególnie dbamy o higienę. Tatuaże wykonywane w okolicach Bytomia spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. W tym celu korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego. Masz więc pewność, że nie przeniesiemy żadnych bakterii i wirusów. Speak In Color spełnia w 100% wymogi sanepidu.

 

Salon tatuażu w Bytomiu nie odpowiada Ci ze względu na długi czas dojazdu? Sprawdź studio Speak In Color, które znajduje się aż godzinę drogi bliżej. 

 

Dbamy o Ciebie po zabiegu! Będziemy z Tobą do momentu całkowitego wygojenia się skóry. Poinstruujemy Cię o zasadach bezpieczeństwa w ciągu pierwszych tygodni po zabiegu oraz wyposażymy Cię w niezbędne opatrunki i kremy do pielęgnacji.

 

Bezpieczne usuwanie tatuażu Bytom

Posiadasz tatuaż, z którego nie jesteś zadowolony i z chęcią byś się go pozbył? A może chcesz go przykryć innym tatuażem? Speak in Color Tattoo Studio Tatuażu zajmuje się również laserowym usuwaniem. Posiadamy nowoczesny sprzęt – laser coverup Picotech Pro, który w bezpieczny sposób pozwala usunąć tatuaż lub go rozjaśnić w celu przykrycia nowym projektem. Ostateczny efekt zależy od wielu czynników, takich jak technika wykonania poprzedniego tatuażu, użyty barwnik, fototyp i struktura skóry, wielkość, umiejscowienie i indywidualne predyspozycje.

 

Tatuaż Bytom – cennik

Trudno jednoznacznie określić cenę wykonania tatuażu. Dlaczego? A to dlatego, że każdy tatuaż jest inny, wymaga różnego czasu, nakładu pracy i zużytego sprzętu, takiego jak jednorazowe środki higieniczne. Pamiętaj, że tatuaż to dzieło sztuki, które musi być wykonane z największą starannością, aby przyniosło oczekiwany efekt. Niektóre tatuaże o większych powierzchniach (np. rękawy, plecy, klatka piersiowa) wymagają kilku spotkań w pewnych odstępach czasu. W cenie zawarty jest projekt, zużyty sprzęt oraz niewielkie poprawki. Minimalna cena wykonania usługi w naszym salonie tatuażu w okolicach Bytomia to 300zł.

 

Sprawdź nasze projekty i poznaj pozytywne opinie. Przekonaj się, że jesteśmy godni zaufania! Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Do zobaczenia!