Poszukując dobrego studio tatuaży, proponujemy Speak in Color. To miejsce składające się z profesjonalnych tatuatorów. Lata pracy pozwoliły im na zdobycie szerokiego doświadczenia w branży oraz wyrobienia własnych niepowtarzalnych stylów tatuowania. Mają na swoim koncie sukcesy odniesione na konwentach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Szukasz studia tatuażu w Pszczynie? Nasz salon posiada świetną lokalizację — znajduje się zaledwie godzinę drogi od Pszczyny, dlatego będzie świetnym rozwiązaniem dla klientów szukających krótszych tras. 

tatuaż-wodzisław-śląski

Tatuaże Pszczyna – dlaczego najlepiej u nas

Każda osoba myśląca nad zrobieniem sobie tatuażu na pewno ma w głowie ułożony jakiś wzór, a może nawet cały projekt. Nie ma wyzwań, którym nasi tatuatorzy by nie podołali. Zespół posiada kilkunastu doświadczonych tatuatorów, specjalizujących się w różnych stylach. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiedniego wykonawcę dla siebie. Jesteśmy otwarci na propozycje, chętnie wysłuchujemy wszelkich wskazówek, pomagamy rozwiać ewentualne wątpliwości i stworzyć artystyczny projekt najlepiej oddający pomysł jego autora. Można się do nas zgłosić wybierając uprzednio tatuatora, lub poprosić nas o pomoc w wyborze odpowiedniego artysty czy projektu. Współpracujemy z klientem od początku do końca, od wyboru osoby, terminu, przez tworzenie i ulepszanie projektu, po wykonanie i wskazówki jak dbać o tatuaż. Pszczyna jest lokalizacją naszego studia, można do nas przyjechać osobiście, załatwić szczegóły zdalnie, lub umówić się podczas konwentu w innej miejscowości. Zadzwoń, wyślij e-mail lub przyjdź do nas i umów się na swój wymarzony tatuaż.

Gwarantujemy dbałość o szczegóły, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Poważnie podchodzimy do naszej pracy i bezpieczeństwa klientów. Tatuaże wykonywane są starannie z zachowaniem wszelkich zasad higieny, zgodnie z wytycznymi sanepidu, ministra zdrowia i UE.

Studio tatuażu Pszczyna – cennik

Całkowity koszt wykonania zależy od szczegółów projektu i podawany jest w przybliżeniu. Aby wykonać tatuaż, należy wpłacić zadatek podczas rezerwacji terminu. Wchodzi on w cenę tatuażu i wynosi od 100 do 300zł w zależności od wielkości tatuażu i czasu sesji.