Tatuaż może oznaczać dla każdej osoby coś innego. Dzięki niemu możemy uwiecznić życiowe motto, piękne wspomnienie czy też nadzieje na przyszłość. Tatuaż może pełnić również wyłącznie funkcję nieszablonowej ozdoby ciała. Niezależnie od tego, czym kierujesz się przy podjęciu decyzji o wykonaniu tatuażu, powinna ona być dobrze przemyślana. Jeśli zdecydowałeś się, żeby wykonać tatuaż, warto znaleźć odpowiednie studio, które zrealizuje Twój wymarzony wzór z dbałością o bezpieczeństwo i profesjonalizm. Tatuaż Katowice – gdzie go zrobić? Odpowiedzią na to pytanie jest studio Speak In Color. Studio tworzy grupa kreatywnych osób z dużym doświadczeniem i miłością do sztuki tatuażu na najwyższym poziomie. Tattoo Katowice – najlepszy wybór to nasze studio, które znajduje się niecałą godzinę drogi od Katowic.

tatuaż-katowice-śląsk-wodzisław-śląski-speak-in-colorTatuaże Katowice – wybierz Speak in Color (okolice Katowic)

Salon Speak In Color, znajdujący się niespełna godzinę drogi od Katowic, to idealne miejsce zarówno dla osób, które posiadają gotową wizję tatuażu jak i tych nieposiadających konkretnych szczegółów. Twoja idea jest dla nas ważna – przedstaw nam swój pomysł, a wspólnie dopracujemy projekt i ustalimy niezbędne szczegóły. Jeżeli nie posiadasz konkretnego pomysłu a chcesz sprawić sobie tatuaż, nic nie szkodzi. Przedstawimy Ci specjalne projekty, stworzone przez naszych tatuażystów. Być może znajdziesz w nich to, czego oczekujesz.

Tatuażyści Katowice – czy wybór tatuażysty ma znaczenie?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: zdecydowanie tak! Tatuażysta Katowice – w Speak In Color, znajdującym się niecałą godzinę drogi od Katowic, pracują tatuażyści z dużym doświadczeniem. Każdy z nich posiada swój niepowtarzalny styl pracy i ulubione metody. Gdy przedstawisz nam swój pomysł, polecimy Ci odpowiedniego artystę, który zadba o to, by tatuaż stanowił prawdziwe dzieło sztuki. Ostateczna decyzja odnośnie wyboru tatuatora zależy jednak w całości od Ciebie. W Speak In Color czeka na Ciebie wymarzony tatuator – Katowice znajdują się niecałą godzinę drogi od naszego studio, więc możesz do nas szybko dotrzeć i wybrać idealny wzór dla siebie. Przed wyborem tatuażysty warto poznać jego wcześniejsze prace. Sprawdź nasze projekty i poznaj pozytywne opinie na temat naszych artystów. W Speak In Color stawiamy na pełny profesjonalizm i lubimy dzielić się naszą pracą.

Tatuaż Katowice – ceny

Trudno jest określić cenę wykonania tatuażu, ze względu na to, że każdy wzór jest inny. Niektóre wzory będą wymagały większego nakładu pracy, czasu i zużytego sprzętu od innych. Tatuaże o większych powierzchniach mogą wymagać także kilku spotkań w odpowiednich odstępach czasu. Tatuaż Katowice – cennik w przypadku tego miasta i jego okolic zazwyczaj zaczyna się od około 250 złotych. Atrakcyjna cena tatuażu nie powinna być jednak jedynym kryterium wyboru. Podczas wyboru salonu tatuażu należy zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie tatuażysty i przede wszystkim zaplecze higieniczne salonu. Tatuaż jest metodą inwazyjną, w związku z czym sprzęt użyty podczas jego wykonywania powinien być bezwzględnie sterylny. W Speak In Color stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów – dbamy o higieniczne warunki pracy i Twój komfort w trakcie wykonywania tatuażu. W trakcie całego procesu korzystamy jedynie ze sprzętu jednorazowego użytku, dzięki czemu zyskujesz pewność, że zabieg będzie dla Ciebie całkowicie bezpieczny. Jeśli powierzasz nam swój pierwszy lub kolejny tatuaż, nie musisz się niczym martwić – zadbamy o Ciebie także po wykonaniu zabiegu. Będziemy z Tobą w kontakcie do momentu całkowitego wygojenia się skóry. Doradzimy Ci jak dbać o skórę i jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać w ciągu pierwszych tygodni od wykonania tatuażu. Dobierzemy dla Ciebie także niezbędne opatrunki i kremy do pielęgnacji i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Speak In Color – studio tatuażu dla Ciebie

Skontaktuj się z nami i postaw na najwyższą jakość wykonania tatuażu. Nasza pasja do tatuowania i wieloletnie doświadczenie sprawią, że będziesz mógł wyrazić siebie w najlepszy możliwy sposób. Artyści w Speak In Color czekają na Ciebie!