Miejsce, w którym sztuka jest codziennością, a podkreślanie ludzkiej indywidualności pasją to nasze studio: Speak in Color. To prestiżowy i tworzony przez kreatyny team salon tatuażu. Jaworzno znajduje się godzinę drogi od lokalizacji naszego studia i bardzo łatwo do niego trafić.  Tutaj możecie liczyć na fachową opiekę i pełne zaangażowanie od samego projektu, aż po zagojenie tatuażu. Klimatyczne wnętrze i nasz zgrany zespół wykwalifikowanych tatuatorów tworzy tu domową i przyjazną atmosferę. W naszym salonie tatuażu (Jaworzno i okolice) godziny spędzone pod igłą są niemal przyjemnością, a efekty zdecydowanie wynagradzają każde mocniejsze ukłucie.

Team tatuatorów, którzy czekają, by spełnić Twoje wizję!

tatuaż-wodzisław-śląski-śląsk-śląskie

Aż, dziesięć artystycznych dusz znalazło swoją przystań nieopodal miejscowości Jaworzono. Studio tatuażu uzupełnia jeszcze entuzjastyczny manager Paweł i czuwająca nad wszystkim Julia. Każdy z tatuatorów reprezentuje inny, indywidualny styl, dzięki czemu salon może spełniać bardzo różne oczekiwania. Samodzielnie możecie wybrać pracującego u nas artystę i powierzyć swoją skórę w jego ręce. Współpraca zaczyna się od dokładnego omówienia projektu, tak by w każdym centymetrze spełniał oczekiwania. Wasze pomysły są uzupełniane ogromem naszego talentu i sporą dawką kreatywności, co każdy projekt czyni wyjątkowym. Jeśli chodzi o salon, który na pierwszym miejscu stawia higienę i bezpieczeństwo oraz komfort klienta, to na pewno znajdziecie go blisko miasta, jakim jest Jaworzno. Tatuaże, jakie wychodzą, spod naszych igieł nie tylko zachwycają naszych klientów, ale wielokrotnie były doceniane w prestiżowych konkursach!

Usługi: nieszablonowe tatuaże i efektywne usuwanie laserowe!

Wprowadzanie pod skórę tuszu, który w efekcie tworzy artystyczną kompozycję na ciele to główna działalność naszego salonu. Wykonujemy tatuaże w różnych rozmiarach, zarówno kolorowe, jak i czarne. Poza tym potrafimy tworzyć w wielu stylach: graficznym, realistycznym, dotworkowym, czy nawet stylach mieszanych. Chętnie mierzymy się z Waszymi pomysłami od tych najbardziej minimalistycznych wizji po całkowicie fantazyjne. Do naszych zalet z pewnością można zaliczyć różnorodność, pasję, a także dokładność i kreatywność. Wiemy, jednak, że potrzeby mogą być różne, zatem nie tylko oferujemy Wam tatuaż. Jaworzno, a dokładniej jego okolice – tutaj działamy i proponujemy również w ramach naszych usług laserowe w pełni bezpieczne usuwanie niechcianych tatuaży. Bez względu na ich historię, u nas możecie bez stresu i wstydu przejść przez proces ich usuwania. Często efekty takiego procesu można zauważyć od razu po pierwszej sesji.