Chcesz wykonać profesjonalny tatuaż? Z pewnością zależy Ci na doskonałym efekcie, ale także przyjaznej atmosferze podczas sesji. Wszystko to zapewniamy w salonie Speak In Color, który działa w Wodzisławiu Śląskim już od 2013 roku. Dodatkowo gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i zachowanie najwyższego poziomu higieny. Planujesz swój wymarzony tatuaż? Jastrzębie Zdrój to doskonała lokalizacja, by w krótkim czasie dotrzeć do naszej siedziby. Sprawdź, jakich tatuatorów znajdziesz w naszym studiu – specjalizują się w wielu stylistykach, takich jak tatuaże realistyczne, graficzne lub minimalistyczne.

Studio tatuażu Jastrzębie Zdrój i okolice – Cennik

Cena wykonywanych przez nas tatuaży podawana jest po wyborze przez Ciebie artysty, który wykona Twój tatuaż. Możesz także powierzyć ten wybór nam – doskonale wiemy, kto z naszych specjalistów sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej. Jeśli znajdziesz u nas osobę, która podejmie się stworzenia dla Ciebie tego dzieła, dowiesz się, ile kosztuje zrobienie tatuażu w naszym studiu. Od czego zależy cena?

tatuaż jastrzębie zdrójKoszt wykonanych przez nas tatuaży uzależniony jest od wielkości projektu oraz stopnia zaawansowania jego wykonania. Bierzemy pod uwagę także konieczne detale oraz kolorystykę. Skontaktuj się z nami, a poznasz ostateczną cenę za tatuaż. Salon tatuażu Speak In Color w Wodzisławiu Śląskim stoi dla Ciebie otworem! 

Wejdź na Formularz zapytania, i śmiało opisz swój pomysł na tatuaż.

Zegar wykonał Rafał, specjalizuje się w tatuażu kolorowym. Zobacz galerie naszych prac. Poczytaj o Nas więcej i zobacz jak mocno nagradzanym studiem jesteśmy.

Jak zadbać o tatuaże? Jastrzębie Zdrój i okolice

Po wykonaniu tatuażu zaopiekujemy się Tobą, by tatuaż wygoił się szybko i bez najmniejszych komplikacji. W tym celu wyposażymy Cię w instrukcję postępowaniach w pierwszych tygodniach po wykonaniu tatuażu. Nasz salon opuścisz z pełnym zestawem opatrunków oraz kremów do gojenia. W razie pytań lub problemów zawsze możesz skontaktować się z nami. Jesteśmy chętni do pomocy!