Zamieszkujesz Tychy? Nasze studio zlokalizowane jest nieopodal Tych — jedynie godzina jazdy samochodem dzieli Cię od Speak in Color! 

tatuaż-wodzisław-śląski-śląsk-śląskie

Tatuaż jest twoim marzeniem? Z naszego zamiłowania do sztuki tatuażu narodziło się miejsce, w którym pomagamy ludziom spełniać marzenia, jednocześnie realizując się artystycznie. To miejsce jest dla nas jak drugi dom — jest nam tu dobrze, kochamy do niego wracać. Zaprojektowaliśmy przestrzeń tak, by nasi klienci czuli się w niej swobodnie, a przyjazna atmosfera czyniła proces tworzenia tatuażu przyjemnym i bezstresowym. W okolicach miasta Tychy, studio tatuażu jak nasze to gwarancja profesjonalnie wykonanej pracy i pozytywnie spędzonego czasu w towarzystwie naszej ekipy. Jesteś ciekawy, kto stoi za tym przedsięwzięciem? Poznaj nas! 

Duża ekipa — duże możliwości!

Dobry tatuażysta? Tychy i okolice nie mogą narzekać na brak takich ludzi. Nasza ekipa jest całkiem spora, to przede wszystkim Kosa — założyciel, a także niezastąpieni: Michalina, Roofie, Tomek, Bartek, Mariusz, Ada, Paweł, Julia, Krystian, Mateusz i Magda. Dużo tatuażystów oznacza dużo możliwości. Wykonujemy projekty w różnych stylach i rozmiarach: od dużych realistycznych, po małe surrealistyczne. Każdy z artystów to uniwersalna technika i podejście. Zapewniamy — stworzymy projekt spełniający twoje oczekiwania.  

Poznaj proces tworzenia tatuażu w Speak in Color

Jeśli zamieszkujesz Tychy, tatuaż w naszym studio to zdecydowanie dobry pomysł. Co nas wyróżnia? Zadbamy o ciebie na każdym etapie tworzenia dzieła tatuatorskiej sztuki. Zaczniesz od wypełnienia formularzu, w którym opiszesz swoje oczekiwania, możesz też wybrać jeden z istniejących już projektów. Następnie, wraz z naszą pomocą lub samodzielnie wskarzesz odpowiadającego ci artystę, uzgodnisz szczegóły spotkania, na którym zostanie wykonany tatuaż, a także poznasz cennik (Tychy i okolice). Aż w końcu nadejdzie wyczekiwany moment — po akceptacji projektu na twojej skórze pojawi się tatuaż. Po sesji nie wypuścimy cię z niczym. Otrzymasz od nas instrukcję dbania o tatuaż i niezbędne do tego wyposażenie. Pamiętaj — zawsze możesz liczyć na naszą rade i wsparcie, nieważne ile czasu od wykonania tatuażu minęło. 

Jakość potwierdzona wyróżnieniami

Profesjonalne tatuaże? Tychy to bliskie nam miasto i z przyjemnością ozdobimy skórę jego mieszkańców. Masz wątpliwości czy można nam zaufać? Regularnie bierzemy udział w Międzynarodowych Konwencjach Tatuażu w Polsce i za granicą. Dotychczas otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień za prace, w które zawsze wkładamy serce. Nie poprzestajemy na tym. Wciąż się rozwijamy, doskonalimy umiejętności. Chcemy, by w regionie miasta Tychy studio tatuażu było miejscem, w którym każda zafascynowana tatuażem osoba otrzyma usługę na najwyższym poziomie i opuści salon z uśmiechem na twarzy.