studio tatuażu racibórz

Na udaną sesję tatuażu składają się nie tylko umiejętności tatuatora, ale także zachowana higiena oraz przyjazna atmosfera w studiu. Dobra współpraca z klientem i wspólne dopracowanie przygotowanego projektu sprawią, że w wybranym miejscu na ciele wkrótce pojawi się prawdziwe dzieło. W studiu tatuażu Speak In Color stawiamy na profesjonalizm i dbamy o to, by każdy, kto do nas zawita czuł się jak u siebie.

Nasze studio mieści się w Wodzisławiu Śląskim już od 2013 roku. Od tego czasu poszerzamy grono artystów o nowe utalentowane osoby, które wykonają dla Ciebie wymarzony projekt. Oprócz tatuowania oferujemy zabieg laserowego usuwania tatuaży i coverup. Jeśli mieszkasz w pobliskich miastach np. Racibórz, tatuaż w naszym studiu to świetne rozwiązanie.

Sprawdź prace przygotowane przez naszych artystów i skontaktuj się z nami.

tatuaż racibóz

Tatuaż wykonała Ada

Jak zrobić pierwszy tatuaż? Racibórz i Wodzisław Śląski

Pierwszy tatuaż może przynieść wiele obaw i stres. Możliwe, że wcześniej uczestniczyliście w sesji jako osoby towarzyszące, jednak wykonanie własnego tatuażu to zupełnie inne doświadczenie. Pomożemy Ci przygotować się do niego jak najlepiej i udzielimy wszelkich wskazówek, w jaki sposób o niego dbać.

Chcesz wykonać u nas swój tatuaż? W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej lub napisz nam maila na speakincolor1@gmail.com. Opiszesz w nim wygląd swojego wymarzonego projektu oraz miejsce na ciele, gdzie chcesz go umieścić. Możesz także skorzystać z gotowych pomysłów, jakie przygotowali nasi artyści.

tatuaż racibórz

Tatuaż wykonany przez Tomka

Możesz wybrać swojego tatuatora, którego stylistyka najbardziej Ci odpowiada. Oczywiście, możemy pomóc Ci w tym wyborze. Wspólnie ustalicie termin sesji i rozpoczniecie przygotowania. Wielu naszych tatuatorów prześle Ci gotowy wzór na maila przed umówionym spotkaniem. Dzięki temu masz w niego wgląd i możesz zaproponować zmiany. Większe tatuaże zawsze przygotowywane są z wyprzedzeniem, natomiast małe/bardzo proste – symboliczne wzory często projektujemy na miejscu wraz z klientem. Wspólnie stworzy coś naprawdę niepowtarzalnego!

Ile kosztuje tatuaż? Racibórz i okolice

Cena tatuażu ustalana jest zawsze po wyborze artysty. Zależy od wielu czynników – przykładowo wielkości grafiki lub napisu. Skontaktuj się z nami, a szybko dowiesz się ile trzeba zapłacić za tatuaż w Speak In Color. Oczywiście cena, jak i termin pozostają do Twojej akceptacji. Jeżeli obie kwestie odpowiadają Ci, możemy z przyjemnością rozpocząć dalsze działania. Twój tatuaż wkrótce będzie gotowy!

Salon tatuażu Racibórz i okolice – zrób nowy tatuaż ze Speak In Color

Po wykonaniu tatuażu otrzymasz od nas pełną instrukcję, według której należy postępować przez kolejne tygodnie. Dzięki tym wskazówkom tatuaż szybko się zagoi. Dodatkowo mamy w ofercie profesjonalne kremy i opatrunki, które zalecamy stosować w czasie gojenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy Ci przed rozpoczęciem sesji, a także po wykonaniu Twojego projektu. Jeśli chcesz zrobić najwyższej jakości tatuaże – Racibórz i inne okoliczne miasta to doskonała lokalizacja, by odwiedzić nasz salon w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszamy!