Mieszkasz w Sosnowcu lub okolicach i zawsze marzyłeś o tatuażu? Świetnie się składa! Już teraz Twoje marzenia mogą stać się całkowicie realne – dlatego lepiej, abyś od razu zaczął zastanawiać się nad wzorem, który od dawna planowałeś wykonać. Speak in Color Sosnowiec to salon tatuażu, który tworzą niesamowicie utalentowani ludzie z pasją, czekający właśnie na Ciebie. Przekonaj się sam! Wahasz się? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego dla siebie wzoru? Nie musisz się martwić, ponieważ…

chill speak in color plac świętego krzyża 4

Kim jesteśmy i jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Studio tatuażu Sosnowiec i okolice (Wodzisław Śląski) tworzą osoby, które posiadają doświadczenie w branży tattoo. Nasze studio zostało zlokalizowane zaledwie godzinę drogi od Sosnowca — z pewnością łatwo do niego dotrzesz. 

Tatuażyści z Sosnowca i okolic to niezwykle zdolni ludzie, którzy chętnie udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji i porad, m.in na temat miejsca Twojego tatuażu (jeśli sam nie jesteś go pewien), rozmiaru, a także procesu jego tworzenia, tak, abyś nie musiał mieć żadnych wątpliwości. Każdy pracownik studia posiada swój własny, unikalny styl tworzenia, spełniając się artystycznie i zawodowo. Jeśli więc od dawna planujesz zrobienie tatuażu, ale masz pytania, chciałbyś dościślić pewne kwestie, możesz być pewien, że ekipa studio tatuażu nieopodal Sosnowca będzie starała się jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje pytania. To są zawodowcy, którzy potrafią zadbać o bezpieczeństwo i komfort klienta, tak, aby mógł czuć się dobrze podczas sesji, a po niej mógł bez przeszkód cieszyć się swoim nowym tatuażem.

Studio posiada 100% pozytywną opinię wydaną przez Sanepid i korzysta z wysokiej jakości preparatów do dezynfekcji. Każde stanowisko do robienia tatuażu jest przygotowywane zgodnie z obowiązującymi procedurami, a elementy, które podczas sesji mają styczność ze skórą klienta są oczywiście jednorazowe. Zużyty sprzęt jest zawsze odpowiednio utylizowany. Higiena to podstawa, a jeśli tylko chcesz, tatuażysta przygotuje stanowisko przy Tobie – tak, abyś nie miał żadnych wątpliwości. 

Realizacja Twojego tatuażu krok po kroku – studio tatuażu niedaleko miasta Sosnowiec – Wodzisław Śląski

Artyści ze studia tattoo nieopodal miasta Sosnowiec chętnie wysłuchają Twojego pomysłu na projekt i miejsce tatuażu, a jeśli potrzebujesz porady, na pewno Ci jej udzielą. Zapoznaj się również z cennikiem tatuażu w Sosnowcu i okolicach. Przejrzyj również gotowe projekty tatuażystów – być może znajdziesz wzór który idealnie spełnia Twoje oczekiwania i zapragniesz mieć go na swojej skórze.

Kolejnym krokiem będzie oczywiście umówienie się do konkretnej osoby, której styl tworzenia najbardziej z Tobą rezonuje. W naszym salonie tatuażu mieszczący się niedaleko Sosnowca pracuje dwunastu tatuażystów, z których pracami możesz zapoznać się na stronie internetowej. Kiedy to zrobisz, wspólnie wybierzecie najbliższy, możliwy dla obu stron termin – i gotowe!

To jednak nie wszystko. Po wykonaniu tatuażu wciąż będziesz pod opieką studia, dopóki Twój nowy nabytek się całkowicie nie zagoi. Dostaniesz wszelkie niezbędne wskazówki pielęgnacyjne, będziesz mógł zaopatrzyć się także w wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji tatuażu. Nie czekaj – umów się już dzisiaj!