studio tatuażu żory

Speak In Color to salon tatuażu, w którym możesz liczyć na wykonanie wyjątkowych projektów z charakterem. Efekty końcowe uzyskujemy dzięki umiejętnościom i wiedzy tatuatorów, bezpieczeństwu podczas sesji oraz przyjaznej atmosferze wpływającej na dobrą współpracę. Posiadasz gotowy pomysł na tatuaż? Następnym krokiem jest kontakt z nami oraz wybór dobrego tatuatora, który zamieni Twoje plany w prawdziwe dzieło. Możesz także zdecydować się na grafikę spośród wolnych projektów dostępnych na naszej stronie internetowej. Poznaj nas lepiej i dowiedz się, jak działamy!

Tatuaże Żory i okolice – jak zrobić tatuaż w Speak In Color?

W Speak In Color wykonasz tatuaże w każdej możliwej technice. Nasi mistrzowie tatuażu specjalizują się w wykonywaniu projektów między innymi realistycznych, minimalistycznych oraz graficznych – w odsłonie czarno-białej i kolorowej. Jak przebiega cały proces tatuowania?

Tatuaż Żory – wypełnij formularz kontaktowy lub napisz nam maila na speakincolor1@gmail.com, w którym opiszesz wygląd tatuażu i jego umiejscowienie. Jeśli nie masz pomysłu – sprawdź nasze autorskie projekty, spośród których możesz dokonać wyboru. Wybór artysty może zależeć od Ciebie, jednak z chęcią pomożemy Ci w nim – wiemy, kto z naszego zespołu specjalizuje się w stylistyce Twojego wzoru.

Tatuaż wykonany przez Mariusza

Tatuaż to trwała ozdoba Twojego ciała, wiec decyzji o jego wykonaniu nie należy dokonywać pochopnie. Większość z naszych tatuatorów przygotowuje projekty z wyprzedzeniem, a Ty dostaniesz grafikę na maila. Przyjrzyj się jej uważnie – może zechcesz dokonać w niej zmian? Ogarniemy 🙂 Wyjątkiem są mniejsze, bardzo proste/symboliczne tatuaże – często opracowujemy je przed sesją, w naszym studiu.

Chcesz wykonać profesjonalny tatuaż w okolicach Żor – sprawdź Speak In Color

Teraz jesteś gotowy do wykonania tatuażu. Poinformujemy Cię, w jaki sposób należy się do niego przygotować i jak o niego dbać. Chcesz odwiedzić nasz salon tatuażu? Żory i okolice znajdują się blisko Wodzisławia Śląskiego, gdzie mieści się nasza siedziba. Skontaktuj się z nami – jesteśmy otwarci na wszelkie pytania.