Wytyczne dotyczące terminu, wykonania projektu, oraz zadatku.

Najlepiej skontaktować się  poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY albo mailowo z nami i całą korespondencje prowadzić w ramach jednego konta pocztowego. (Prosimy nie pisać maili z nowych adresów – w ten sposób będziemy w stanie prowadzić spójną korespondencję, oraz unikniemy niespodzianek i niedomówień)

 

1) Ustalamy zakres naszej pracy

Najlepiej przygotować sobie wszystkie materiały dotyczące tatuażu ( zdjęcia, ilustracje, grafiki), tak żebym wiedział w jakim kierunku będziemy dalej działać. Do tych materiałów należy dołączyć opis zawierający takie informacje jak:

  • pomysł na tatuaż
  • wielkość tatuażu, najlepiej w przybliżeniu w cm
  • dokładne umiejscowienie np. wewnętrzna strona bicepsa – prawa ręka
  • zarys jak sobie to wyobrażacie
  • dane kontaktowe, najlepiej numer telefonu

Po konsultacji odnośnie motywu przechodzimy do ustalenia terminu.

 

2) Termin ustalić można:

  • Najsprawniejszym sposobem wycenienia tatuażu bądź ustalenia terminu jest nasz formularz – wypełniając dokładnie wszystkie pola jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na wasze pytanie.
  • Mailowo: speakincolor1@gmail.com – i to jest główny sposób ustalania terminów oraz konsultacji co do samego wzoru tatuażu! Chcemy w ten sposób zapobiec sytuacjom, w których artysta musi odejść od klienta podczas sesji bo nie jest w stanie poświęcić odpowiedniej ilości czasu na taką rozmowę, w danym momencie priorytetem jest tatuowana osoba.
  • Nie ma problemu żeby podejść do studia (wtorek-sobota, w te dni mamy otwarte) i zapytać ogólnie o tatuaż lub dany wzór – manager z pewnością wam doradzi, ale szczegóły odnośnie wzoru/projektu prosimy wysyłać na maila.
  • Telefonicznie nie ustalamy terminów, natomiast można uzyskać wstępne informacje, szczegóły jednak prosimy kierować na maila.  +48 535 666 434, w godzinach pn.-pt. 9:30-17:00 ( proszę nie dzwonić po godzinie 17.00 )
  • Można także odwiedzić nas w studio osobiście, jednakże preferujemy kontakt poprzez formularz albo e-mail. Jeżeli faktycznie będziemy potrzebowali rozmowy w studio to poprosimy o nią w mailu.

3) Żeby termin został zapisany należy uiścić bezzwrotny zadatek.

Jeśli nie jesteś w stanie przyjść na sesję i poinformujesz nas o tym odpowiednio wcześniej (najpóźniej do 7 dni przed ustalonym terminem) to nie ma problemu żeby taki zadatek przenieść na inny termin. Jeżeli jest to termin na cały dzień, zadatek będzie wynosił 300zl, jeżeli jest to termin na mniejszy tatuaż zadatek wyniesie 200-300 zł. Zadatek można opłacić w studio osobiście (dostaniecie potwierdzenie z data oraz sumą zadatku), bądź wpłacić na odpowiednie konto firmowe do 3 dni od daty ustalenia terminu. Jeżeli termin nie będzie opłacony zadatkiem zostanie wykreślony (jeżeli nie chcecie przyjść to proszę nas o tym powiadomić).

Naturalnie zadatek wchodzi w cenę tatuażu. Cena ustalana jest po konsultacjach, i zawsze jest podawana w widełkach “od – do”. Jeżeli chcesz zmienić termin wykonania tatuażu należy powiadomić nas mailowo albo telefonicznie do 7 dni przed ustalonym terminem. Jeżeli klient nie przyjdzie na ustalony termin zadatek przepada.

 

UWAGA !!!

Pamiętaj o zadatku – przy umawianiu się na tatuaż u nas w studio, bądź mailowo za każdą sesję (dany czas pracy potrzebny nam na wykonanie tatuażu) pobieramy opłatę w formie ZADATKU (nie mylić z zaliczką – bo to inna forma opłaty) . Zadatek jest bezzwrotny, a opłata jest pobierana za wyznaczenie terminu oraz samą sesje – czas pracy, który potrzebujemy na wykonanie tatuażu. Jeżeli chcecie przesunąć sesję na wykonanie tatuażu, jest to możliwe z minimalnym 7 dniowym wyprzedzeniem (trzeba dać znać mailowo na speakincolor1@gmail.com oraz telefonicznie 535 666 434) –  wtedy przenosimy zadatek bez żadnych konsekwencji na poczet sesji (trzeba pamiętać o długości naszych terminów – możemy przesunąć sesje na następny wolny termin). Jeżeli poinformujesz nas o nieobecności na sesji w czasie krótszym niż 7 dni (np. klient nie da nam znać, że nie przyjdzie na sesję, zapomni o umówionym terminie, da nam znać w dzień wykonania tatuażu lub dzień wcześniej) zadatek przepada. Jeżeli cokolwiek się stało i nie przyjdziecie na sesję dajcie nam znać minimum 7 dni wcześniej! Dzięki temu zachowacie swój zadatek, a my będziemy w stanie wypełnić pozostawiony przez was termin. Rozumiemy – czasami są sytuacje, że nie możecie przyjść na sesję, jeżeli więc uda nam się znaleźć klienta na wasz termin (sesję) zadatek możemy przesunąć na następną waszą sesję.

Ważne jest też, abyśmy mieli z Tobą stały kontakt! Jeżeli na kilka dni przed sesją mimo wielu prób nie możemy się z Tobą skontaktować zastrzegamy sobie prawo do przełożenia sesji.

PŁATNOŚCI

speak-in-color-tatuaż-mediraty_finansowanie_logo_h

NOWOŚĆ! Współpracujemy również z marką Mediraty! Więc masz już możliwość rozłożenia płatności w ratach lub jej odroczenie do 30 dni.

Wszystkie usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie PayPlus, bez angażowania karty i gotówki i spłacane w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Rezerwuj teraz, płać później.

PayPlus

 

W naszym studio umożliwiamy również płatności ratalne przy współpracy z firmą LoanByLink. Po zgłoszeniu do nas chęci dokonania płatności za wykonanie tatuażu w formie ratalnej przesyłamy wygenerowany link, który po kliknięciu przesyła Cię do strony LoanByLink gdzie dokonasz wszelkich formalności. Cały proces trwa około 3 minut, po czym możesz rozłożyć płatność nawet na 10 dogodnych rat.

Terminy oraz dane do wpłat zadatków

W tytule maila wpisać imię/ksywkę wybranego tatuażysty co wykonujemy oraz miejsce” – Tak samo w formularzu 🙂

Numer konta do wpłat na terminy – do wpłaty zadatku bądź całości za tatuaż.

STUDIO TATUAŻU ARTYSTYCZNEGO SPEAK IN COLOR KAZIMIERZ RYCHLIKOWSKI
Plac Św. Krzyża 4
44-300 Wodzisław Śląski
58 1050 1403 1000 0092 5474 4445
Swift: INGBPLPW  (do przelewów spoza granicy)

W tytule proszę wpisać  imię/ksywskę wybranego tatuażysty + Twój mail. To bardzo ważne, pomoże nam to w przypisaniu zadatku do terminu.

Natomiast w dzień wykonania przelewu, na maila w którym jest korespondencja o tatuażu  proszę wysłać wiadomość z potwierdzeniem: imię i nazwisko z przelewu, termin wykonania tatuażu oraz kwotę, która została przelana.

4) Projekt.

Przy tatuażach wielosesyjnych autorskich projekt zawsze wykonujemy wcześniej – prace ruszają na około tydzień przed sesją i gdy są już doprecyzowane wysyłamy drogą mailową do wglądu/akceptacji – zazwyczaj około 2-3 dni przed sesją (!). Małe tatuaże możemy opracować razem z Tobą przed sesją, gdzie wsłuchując się w Twoje sugestie będziesz miał/a pełny komfort współpracy z nami.