Mariusz Harasymów - Speak in Color Tattoo

MARIUSZ

Style, Projekty:

  • Tatuaż Graficzny.
  • Tatuaż Surrealistyczny.
  • Tatuaż Szkicowy.
  • Tatuaż Dotworkowy/Kropkowany.
  • Tatuaż czarno-szary/cieniowany oraz kolorowy.
  • Wykonuje zarówno większe kompozycje jak i tatuaże mniejsze/jedno-sesyjne.
  • Projekty na większe autorskie kompozycje wykonuje z kilku dniowym wyprzedzeniem, na tatuaże mniejsze/jedno-sesyjne w dniu sesji razem z klientem.
  • Oprócz tatuażu zajmuje się również profesjonalnie malarstwem cyfrowym.

 

Mariusz rysunkiem i malarstwem zajmuje się odkąd pamiętał od najmłodszych lat wiedział, że to właśnie tym będzie się zajmował przez całe życie. Przechodząc przez różne formy wyrazu dostrzegł potencjał malarstwa cyfrowego, które go zafascynowało. Digital painting stał się jednym z jego ulubionych artystycznych środków wyrazu i to właśnie praca z tym medium skłoniła go do wnikliwszej nauki warsztatu plastycznego. Po drodze ukończył studia na kierunku grafika broniąc tytuł magistra sztuki w 2017 roku. Dziś już od kilku lat wykorzystuje swoje umiejętności w pracy tatuatora. Jego tatuaże to połączenie elementów graficznych, stylizowanego realizmu, abstrakcji oraz mroku. Uważa, że każdy motyw można przedstawić w oryginalny sposób, dlatego chętnie pracuje z pomysłami klientów, a jego ulubione tematy to surrealny portret oraz postacie. Zawsze wykona również wszelkiego rodzaju kompozycje zawierające motywy natury. Tym co wyróżnia według niego tatuaż od innych mediów plastycznych, jest komponowanie go wraz z budową ciała, dlatego kładzie duży nacisk na ten aspekt. Stad duża część pracy nad projektem odbywa się u niego w towarzystwie klienta. Oprócz tatuaży, którymi zajmuje się zawodowo wolny czas przeznacza na tworzenie w innych dziedzinach plastycznych jak rysunek, malarstwo, oraz digital painting.

Podobają Ci się moje prace? Szukasz czegoś w podobnej stylistyce?
Zajrzyj do naszego sklepu i zobacz czy twój tatuaż już się tam znajduje!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.