Michalina Maciończyk - Speak in Color Tattoo

MICHALINA MACIOŃCZYK

Style, Projekty:

  • Tatuaż Graficzny/Szkicowy
  • Tatuaż Dotworkowy
  • Tatuaż Konturowy
  • Tatuaż czarno-szary, może być z dodatkiem koloru.
  • Wykonuje zarówno większe kompozycje jak i tatuaże mniejsze/jedno-sesyjne.
  • Projekty autorskie wykonywany są z wyprzedzeniem, zazwyczaj około kilku dni przed terminem.

Od najmłodszych lat zajarana sztuką tatuażu, w dzieciństwie była właścicielką pokaźnej kolekcji tatuaży z gum do żucia i chipsów. Później swoją fascynację przerodziła w malowanie markerami po siostrach ku wielkiemu zadowoleniu tychże. W momencie pojawienia się w TV pierwszych programów telewizyjnych dotyczących pracy w studio tatuażu wiedziała już, że to jest to, co chce robić w swoim życiu. Pierwszy raz za ludzką skórę zabrała się jednak w 2019roku w studio w jej rodzinnym mieście.

Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych. Wykonuje tatuaże graficzne, najbardziej lubi te, tematycznie zahaczające o motywy zwierzęce. Mimo, iż w jej tatuażach dominuje czerń, to sukcesywnie planuje rozwijać swoje prace i budować portfolio w stronę kolorów, bo te kocha najbardziej. W swoich pracach pragnie przemycać cząstkę siebie, twierdzi jednak, że ostatecznie najważniejsze jest to, czego chce klient, dlatego dokłada wszelkich starań aby ten wyszedł w pełni zadowolony 🙂

W wolnym czasie Lina chętnie upichci coś pysznego, bardziej niż gotować woli jednak jeść i można śmiało powiedzieć, że to jej największe hobby. Lubi również lokalnie podróżować i zwiedzać okoliczne krajobrazy, spędzanie czasu na łonie natury to dla niej najlepsza forma relaksu na równi z rysowaniem. Projekty wykonywane są z uprzedzeniem.

Miłośniczka pierogów ze szpinakiem.

Podobają Ci się moje prace? Szukasz czegoś w podobnej stylistyce?
Zajrzyj do naszego sklepu i zobacz czy twój tatuaż już się tam znajduje!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.