Nasze nowe studio tatuażu Speak in Color, Wodzisław Śląski.

speak in color wodzisław śląski plac świętego krzyża 4

Siemka 🙂 Być może ktoś jeszcze tego nie wie – nasze studio tatuażu i laserowe usuwanie przenieśliśmy w nowe miejsce. To nasz nowy dom – miejsce, gdzie spędzamy wspólnie razem z Wami sporo czasu. Dowiecie się w tym artykule jak wygląda nasze studio, jakie mamy udogodnienia oraz co w planach na kolejny rok. Zapraszamy do lektury.

JEŻELI NIE LUBICIE SZYTAĆ, MAMY FILMIK SPECJALNIE DLA WAS.

Więcej o projekcie Niszovi, budowie, i tym co kreujemy jest na  KANALE YT . W filmiku poniżej zobaczycie cale nasze studio. Miłego oglądania.

 

NOWA LOKALIZACJA.

Nasze studio z malutkiego lokalu (70m2),  w którym od 2013 roku działaliśmy na ul. Targowej 10, zmieniło się w jedno z największych studiów tatuażu w Polsce, a nawet Europie. Na ten moment mamy 240m2 powierzchni usługowej i niecałe 160m2 …..a to nie koniec… rozbudowujemy się.  Jako studio tatuażu Speak In Color oraz marka Niszovi nasza nowa lokalizacja to Plac Świętego Krzyża 4, 44-300 Wodzisław Śląski

 

A to nasz mały OGRÓDEK. Chill place.

Tuż przy wjeździe po lewej stronie znajduje się taka mała zewnętrzna strefa do wychill’owania – w okresie zimowym oczywiście będzie ciężko ale jak tylko pogoda pozwoli wystawiamy tam nasze leżaczki z parasolem by w przerwach od tatuowania spędzić wspólnie trochę czasu na świeżym powietrzu. Ale to nie koniec, już na zakończenie II etapu budowlanego mamy w planach przygotować trochę większą przestrzeń na zewnątrz, to i tak nic w porównaniu do tego co szykujemy za budynkiem gdzie znajdzie się restauracja…. tam mamy prawdziwy duży ogród, ponad 1000m2 w którym po otwarciu restauracji znajdzie się antresola, leżaczki, smoker, jak się uda kino letnie i mały plac zabaw.

chill speak in color plac świętego krzyża 4

Patrząc  frontu – mamy duży i łagodny podest, celowo ponieważ nasze studio jest w pełni przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, można tez siąść i cyknąć sobie fotkę.

speak in color dom plac świętego krzyża 4 wodzisław śląski

A CO W ŚRODKU? Klimat jest…

Przechodzimy przez drzwi które są na razie tymczasowe (rozbudowujemy się)  i ukazuje się nam pomieszczenie zabiegowe. Duże, mieszczące  się na 100 metrach kwadratowych, na których znajduje się 9 stanowisk do tatuowania oraz laser do usuwania tatuażu. W razie potrzeby i bardziej intymnej sesji posiadamy parawany, którymi możemy się odgrodzić by zachować prywatność. Pomieszczenie jest w pełni zgodne z wszelkimi wymaganymi normami, oprócz oświetlenia standardowego każdy ma do dyspozycji dodatkowe oświetlenie profesjonalne na systemie szyn i pantografach.

Na ten moment studio powierzchniowo zajmuje  240m2, oraz  dodatkowe 160m2 piwnic w których znajdują się nasze magazyny, kotłownia i w przyszłości biuro.

studio tatuażu żory

tatuaż kaligrafia napisy wodzislaw

ANTRESOLA!

Teraz pójdźmy do góry schodami – po drodze mijamy szafeczkę, gdzie każdy z klientów może schować swoje rzeczy. Studio jest monitorowane także bez obaw – nic nie zginie 🙂

studio tatuażu speak in color

Dochodzimy do naszej tymczasowej recepcji oraz tzw. chill room’u czyli miejsca, gdzie spędzamy sporo czasu zarówno przed sesją/przy dogadaniu lub dopasowaniu finalnej wersji wzoru/projektu, jak i w przerwach czy po sesji.

chill room speak in color plac świętego krzyża 4 (2)

chill room speak in color plac świętego krzyża 4

Kalka przygotowana specjalnie dla Ciebie i z Twoim tatuażem wymaga sporej precyzji i skupienia, dlatego mamy specjalne 2 odrębne stanowiska na jej przygotowanie.

kalka stanowisko speak in color plac świętego krzyża 4

ZDJĘCIE ŚWIEŻEGO TATUAŻU? Ciężka sprawa…

No właśnie – zdjęcie świeżego tatuażu to spore wyzwanie. Chcemy żeby Wasze dzieła zostały uwiecznione najlepiej jak to możliwe. W tym celu mamy specjalną ściankę z zamontowanym przesuwnym systemem oświetlenia. Twój tatuaż będzie miał dobre zdjęcie.

zdjęcia ścianka speak in color plac świętego krzyża 4

Mamy sporo tzw. printów/obrazów dostępnych. W wolnej chwili możesz przejrzeć – może któryś spodoba się na tyle, że zagości w Twoim domu 🙂

speak in color wodzisław śląski printy

GDY BURCZY W BRZUSZKU..

Takie chwile też się zdarzają 😉 Mamy kuchnię, gdzie w razie potrzeby możemy coś na szybko przyrządzić. Oczywiście w razie potrzeby zamawiamy jedzonko i na spokojnie na dużym stole w naszym chill room’ie wszyscy się zmieścimy.

kuchnia speak in color plac świętego krzyża 4

Dla spragnionych klientów mamy specjalne samoobsługowe (oczywiście w razie potrzeby pomożemy) stanowisko do przyrządzenie kawy/herbaty lub skorzystania z wody. Uwielbiamy kawę, bez niej ciężko wykonać dobry tatuaż.

kawa speak in color plac świętego krzyża 4

PRZYSTOSOWANI dla osób z niepełnosprawnością

Na parterze znajdują się dwie toalety, jedna klimatyczna w stylu eklektycznym. Druga przystosowana dla osób z niepełnosprawnością. Cały kompleks Niszovi na miarę naszych możliwości, chcemy w taki sposób przystosować.

studio tatuażu speak in color

Oprócz przeróżnych smaczków/dodatków (a o wszystkich tutaj pisać nie będziemy) ściany całego studia zdobią wrzuty od Mateusza Wolskiego – mistrza kaligrafii, znanego ze swego faktu na całym świecie.

Loft toaleta industrial

Tutaj już wspomniana toaleta dla osób z niepełnosprawnością..

toaleta dla osób z niepełnosprawnością speak in color

LUDZIE BUDUJĄ STUDIO

Dlatego tak bardzo lubimy kawę i suchary. A tak na serio mamy mega sztosową ekipę 9 tatuażystów, który każdy pracuje w innej stylistyce, oraz 2 managerów, którzy pomagają nam ogarnąć ten bajzel.

tatuażysta wodzisław śląski

tatuażysta wodzisław śląski

PLAN NA 2022…

Wracając na dół – tuż obok ubikacji obecnie jest ścianka drewniana oddzielająca drugą część budynku. Co w niej się znajdzie? Docelowa recepcja/wejście do studia oraz druga część studia tatuażu w połączeniu ze stanowiskami barberskimi. Prace cały czas trwają także fotek póki co nie pokażemy, ale możecie rzucić okiem na wizualizacje:

Niszovi plac świętego krzyża 4

niszovi recepcja plac świętego krzyża 4

Speak in color plac świętego krzyża 4 recepcja (2)

Speak In Color plac świętego krzyża 4 recepcja

Zapraszamy na dziarki! Dobre, wyluzowane towarzystwo, pełno sucharów, kawa bez limitu – to wszystko (i więcej!) u nas 🙂

Dla przypomnienia:

Niszovi Speak In Color Plac Świętego Krzyża 4

Studio tatuażu artystycznego Speak In Color / Niszovi

Plac Świętego Krzyża 4

44-300 Wodzisław Śląski

www.speakincolor.pl

speakincolor1@gmail.com

+48 535 666 434

Jak dojechać? Kliknij TUTAJ

studio tatuażu speak in color

 

Rzuć okiem na jeden z pozostałych wpisów: