Nasze nowe studio tatuażu Speak in Color, Wodzisław Śląski.

tatuaż-wodzisław-śląski-rybnik-żory-jastrzębie-świerklany

Siemka 🙂 Być może ktoś jeszcze tego nie wie – nasze studio tatuażu i laserowe usuwanie przenieśliśmy w nowe miejsce. To nasz nowy dom – miejsce, gdzie spędzamy wspólnie razem z Wami sporo czasu. Dowiecie się w tym artykule jak wygląda nasze studio, jakie mamy udogodnienia oraz co w planach na kolejny rok. Zapraszamy do lektury.

JEŻELI NIE LUBICIE SZYTAĆ, MAMY FILMIK SPECJALNIE DLA WAS.

Więcej o projekcie Niszovi, budowie, i tym co kreujemy jest na  KANALE YT . W filmiku poniżej zobaczycie cale nasze studio z przelotu drona 🙂 Miłego oglądania.

NOWA LOKALIZACJA.

Nasze studio z malutkiego lokalu (70m2),  w którym od 2013 roku działaliśmy na ul. Targowej 10, zmieniło się w jedno z największych studiów tatuażu w Polsce, a nawet Europie.  Jako studio tatuażu Speak In Color oraz marka Niszovi nasza nowa lokalizacja to Plac Świętego Krzyża 4, 44-300 Wodzisław Śląski

A to nasz mały OGRÓDEK. Chill place.

Tuż przy wjeździe po lewej stronie znajduje się taka mała zewnętrzna strefa do wychill’owania – w okresie zimowym oczywiście będzie ciężko ale jak tylko pogoda pozwoli wystawiamy tam nasze leżaczki z parasolem by w przerwach od tatuowania spędzić wspólnie trochę czasu na świeżym powietrzu. Ale to nie koniec, już na zakończenie II etapu budowlanego mamy w planach przygotować trochę większą przestrzeń na zewnątrz, to i tak nic w porównaniu do tego co szykujemy za budynkiem gdzie znajdzie się restauracja…. tam mamy prawdziwy duży ogród, ponad 1000m2 w którym po otwarciu restauracji znajdzie się antresola, leżaczki, smoker, jak się uda kino letnie i mały plac zabaw.

chill speak in color plac świętego krzyża 4

Patrząc z frontu – mamy duży i łagodny podest, celowo ponieważ nasze studio jest w pełni przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, można tez siąść i cyknąć sobie fotkę.

A CO W ŚRODKU? Klimat jest…

Przechodzimy przez główne wejście i dochodzimy do recepcji. Znajdziemy w niej stanowisko do dogadywania terminów/spraw z managerami, poczekalnię, miejsce na Wasze kurtki, szafki z niezbędnymi akcesoriami do gojenia tatuaży, miejsce na kawę też jest 😉 Ściany ozdabiają zarówno nasze konwencyjne nagrody jak i przeróżne dyplomy/certyfikaty, świadczące m.in. o bezpieczeństwie, zdrowiu, spełnianiu wszelkich norm przy zachowaniu higieny u nas w studio.

recepcja-speak-in-color-tatuaż-tattoo-studio-wodzisław-rybnik-żory-jastrzębie-pszów-radlin-rydułtowy

 

 

 

Jeszcze na ścianach recepcji znajduje się nasza Niszova Galeria Sztuki, czyli miejsce, gdzie cyklicznie będą się odbywały przeróżne wernisaże/wystawy sztuki. Jeśli chcesz, aby jedna z takich wystaw była Twojego autorstwa – zgłoś się do nas! 🙂

Niszova-galeria-sztuki-wodzisław-rybnik-żory-jastrzębie-pszów

W prawo bezpośrednio przed recepcją wchodzimy do Przecut Barber Shop (o tym później) oraz mniejsza – boczna część zabiegowa, a w lewo przechodzimy obok ubikacji i wchodzimy do głównego pomieszczenia zabiegowego. Duże, mieszczące  się na 100 metrach kwadratowych, na których znajduje się 9 stanowisk do tatuowania. W razie potrzeby i bardziej intymnej sesji posiadamy parawany, którymi możemy się odgrodzić by zachować prywatność. Pomieszczenie jest w pełni zgodne z wszelkimi wymaganymi normami, oprócz oświetlenia standardowego każdy ma do dyspozycji dodatkowe oświetlenie profesjonalne na systemie szyn i pantografach.

Na ten moment studio  wraz z Przecut Barber Shop powierzchniowo zajmuje  380m2, oraz  dodatkowe 180m2 piwnic w których znajdują się nasze magazyny, kotłownia i w przyszłości biuro.

speak-in-color-rybnik-żory-jastrzębie-wodzisław-pszów-rydułtowy

tatuaż kaligrafia napisy wodzislaw

ANTRESOLA!

Teraz pójdźmy do góry schodami – po drodze mijamy szafeczkę, gdzie każdy z klientów może schować swoje rzeczy. Studio jest monitorowane także bez obaw – nic nie zginie 🙂

studio tatuażu speak in color

Dochodzimy do naszego tzw. chill room’u czyli miejsca, gdzie spędzamy sporo czasu zarówno przed sesją/przy dogadaniu lub dopasowaniu finalnej wersji wzoru/projektu, jak i w przerwach czy po sesji.

chill-room-speak-in-color-rybnik-żory-jastrzębie-wodzisław-pszów-rydułtowy

chill room speak in color plac świętego krzyża 4

Kalka przygotowana specjalnie dla Ciebie i z Twoim tatuażem wymaga sporej precyzji i skupienia, dlatego mamy specjalne 2 odrębne stanowiska na jej przygotowanie.

kalka stanowisko speak in color plac świętego krzyża 4

ZDJĘCIE ŚWIEŻEGO TATUAŻU? Ciężka sprawa…

No właśnie – zdjęcie świeżego tatuażu to spore wyzwanie. Chcemy żeby Wasze dzieła zostały uwiecznione najlepiej jak to możliwe. W tym celu mamy specjalną ściankę z zamontowanym przesuwnym systemem oświetlenia. Twój tatuaż będzie miał dobre zdjęcie.

zdjęcia ścianka speak in color plac świętego krzyża 4

GDY BURCZY W BRZUSZKU..

Takie chwile też się zdarzają 😉 Mamy kuchnię, gdzie w razie potrzeby możemy coś na szybko przyrządzić. Oczywiście w razie potrzeby zamawiamy jedzonko i na spokojnie na dużym stole w naszym chill room’ie wszyscy się zmieścimy.

kuchnia speak in color plac świętego krzyża 4

Dla spragnionych klientów mamy specjalne samoobsługowe (oczywiście w razie potrzeby pomożemy) stanowisko do przyrządzenie kawy/herbaty lub skorzystania z wody. Uwielbiamy kawę, bez niej ciężko wykonać dobry tatuaż.

kawa speak in color plac świętego krzyża 4

PRZYSTOSOWANI dla osób z niepełnosprawnością

Na parterze znajdują się dwie toalety, jedna klimatyczna w stylu eklektycznym. Druga przystosowana dla osób z niepełnosprawnością. Cały kompleks Niszovi na miarę naszych możliwości, chcemy w taki sposób przystosować.

studio tatuażu speak in color

Oprócz przeróżnych smaczków/dodatków (a o wszystkich tutaj pisać nie będziemy) ściany całego studia zdobią wrzuty od Mateusza Wolskiego – mistrza kaligrafii, znanego ze swego faktu na całym świecie.

Loft toaleta industrial

Tutaj już wspomniana toaleta dla osób z niepełnosprawnością..

toaleta dla osób z niepełnosprawnością speak in color

LUDZIE BUDUJĄ STUDIO

Dlatego tak bardzo lubimy kawę i suchary. A tak na serio mamy mega sztosową ekipę 10 tatuażystów, który każdy pracuje w innej stylistyce, oraz 2 managerów, którzy pomagają nam ogarnąć ten bajzel.

speak-in-color-crew-2023

PRZECUT BARBER SHOP…

Od lipca 2022r prężnie funkcjonuje nasze najmłodsze “dziecko” – Przecut Barbet Shop.

przecut-barbershop-wodzisław-rybnik-żory-pszów-jastrzębie-racibórz

Mamy tutaj 2 stanowiska do strzyżenia oraz osobne stanowisko do mycia.

fotel-przecut-barbershop-wodzisław-rybnik-żory-pszów-jastrzębie-racibórz

Całość na ścianach jak i ogólnie w lokalu uzupełniają przeróżne dodatki/akcesoria oraz niezbędne kosmetyki do pielęgnacji włosów i brody.

brzytwy-przecut-barbershop-wodzisław-rybnik-żory-pszów-jastrzębie-racibórz

Mamy tutaj też kolejną, osobną toaletę dla Was.

toaleta-przecut-barbershop-wodzisław-rybnik-żory-pszów-jastrzębie-racibórz

Aby się umówić na strzyżenie najlepiej skorzystać z aplikacji Booksy – CLICK

PRYWATNY KĄCIK…

Obok samego Przecut Barber Shop mamy kolejne 3 stanowiska dla tatuażystów oraz osobno wygospodarowany prywatny kącik na bardziej intymne sesje/laserowe usuwanie/kolczykowanie. By zachować prywatność wejście do niego można zasłonić całkiem przesuwnymi drzwiami.

laser-piercing-prywatny-kacik-chill-room-speak-in-color-rybnik-żory-jastrzębie-wodzisław-pszów-rydułtowy

Zapraszamy na dziarki, kolczyki i strzyżenia! Dobre, wyluzowane towarzystwo, pełno sucharów, kawa bez limitu – to wszystko (i więcej!) u nas 🙂

Dla przypomnienia:

Niszovi Speak In Color Plac Świętego Krzyża 4

Studio tatuażu artystycznego Speak In Color / Niszovi

Plac Świętego Krzyża 4

44-300 Wodzisław Śląski

www.speakincolor.pl

speakincolor1@gmail.com

+48 535 666 434

Jak dojechać? Kliknij TUTAJ

studio tatuażu speak in color

 

Rzuć okiem na jeden z pozostałych wpisów: