Najlepsi artyści, pełen profesjonalizm, niebanalne prace, idealne warunki. Oto cechy, którymi opisać można SPEAK IN COLOR. Jeżeli więc szukasz salonu tatuażu (okolice Chorzowa) – wstąp do nas. Tatuaż to coś, co zostaje zazwyczaj na ciele całe życie – czy jesteś gotów zaryzykować laserowego usuwania lub coverowania nieudanego dzieła? No właśnie. Zaufaj więc specjalistom od zdobienia ciała tuszem. Czekamy na Ciebie.

 

Tatuaż w okolicach Chorzowa? Tylko w SPEAK IN COLOR

W sztuce tatuowania tak samo jak w malarstwie, istnieje kilka stylów, w których się poruszamy. Nie jest zatem tak, że każdy tatuażysta wykona absolutnie każdy wór w dokładnie takim stylu, jak życzyłby sobie klient. Każda osoba tatuowana lubi coś innego, taka samo nie każdy tatuażysta potrafi wykonać wszystko. W związku z tym w naszym salonie tatuażu Speak in Color pracuje tuzin artystów, którzy z największą chęcią rozważą wykonanie tatuażu specjalnie dla Ciebie!

 • tatuażem malarskim, neotradycyjnym, japońskim oraz surrealnym zajmie się dla ciebie założyciel studia Kazik ,,Kosa,, Rychlikowski;
 • tatuaże graficzne to działka fantastycznej Michaliny;
 • realizm i surrealizm obstawia u nas zakręcony Roofie;
 • tatuaż realistyczny z domieszką innych klimatów narysuje salonowy standuper Tomek;
 • kolejnym tatuażystą tworzącym w realizmie, ale i rysunku oraz mandali jest Bartek;
 • elementy graficzne, stylizowanego realizmu, abstrakcji oraz mroku wykona absolwent grafiki artystycznej, Mariusz;
 • kobiece ciała z chęcią przyozdobi miłośniczka grafiki i dotworku, czyli Ada;
 • czerń i biel to barwy, które uwielbia minimalista Krystian;
 • graficzno/realistyczne zwierzaki pomykać mogą po Twojej skórze za sprawa roześmianej Magdy;
 • jako, że styl graficzny i realizm uwielbiany jest przez klientów, to kolejnym artystą tworzącym w tym klimacie jest miłośnik sucharów Mateusz;
 • wspiera nas uwielbiająca tatuaże Julia, dla której samorozwój to istotna część życia;
 • sztukę odwrotną do tatuowania, czyli laserowe usuwanie bubli i baboli, najwspanialej w świecie ogarnie nasz menedżer Paweł;

 

Jesteśmy z Tobą przez cały proces tworzenia

To nie jest tak, że chorzowskie studio tatuażu SPEAK IN COLOR narysuje na Twojej skórze dowolny wzór, a potem zamyka drzwi i ”radź sobie sam, człowieku”! Jesteśmy z Tobą od momentu nawiązania kontaktu z nami, aż po całkowite wygojenie dziary. Zależy nam na tym, by wykonane przez nas dzieło prezentowało się doskonale i być czuł się z nim idealnie. Jesteś naszą wizytówką, więc dbamy o to, by każdy etap tworzenia przebiegał płynnie i na wysokim poziomie.

Przyjdź do nas ze swoim pomysłem, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a nasi artyści stworzą dla Ciebie projekt. Wspólnie uzgodnimy odpowiadający Tobie termin, dogadamy się co do kasy i przystąpimy do dzieła. A potem? Potem wyjaśnimy Ci jak dbać o nowy nabytek i pozostaniemy w kontakcie do momentu, aż tatuaż całkowicie się wygoi. Salon tatuażu Chorzów (dokładniej pisząc jego okolice – Wodzisław śląski to tylko godzinka drogi!) czeka na Ciebie!

 

Są zasady, których nigdy nie łamiemy

My DOSŁOWNIE mówimy kolorem! A może raczej to Ty kolorowymi tatuażami na ciele komunikujesz się ze światem oraz mówisz mu, kim jesteś i co lubisz. Nie wyobrażamy sobie zatem, by jakakolwiek niedoskonałość wpłynęła na prezencję wybranego przez Ciebie motywu. W związku z tym nieodzownym elementem naszej pracy jest stosowanie się do zasad BHP.

Gwarantujemy, że w SPEAK IN COLOR Chorzów tatuaże wykonujemy pod ścisłą kontrolą SANEPIDu i od 2013 roku niezmiennie otrzymujemy stosowne certyfikaty i koncesje. Wypływa to z faktu, że poszczególne pomieszczenia w studiu oddzielone są od siebie tak, by nie było możliwości naruszenia zasad higieny. Nie musimy chyba wspominać, że korzystamy jedynie z certyfikowanych produktów, jednorazowych igieł czy kubeczków na tusz, zaś w salonie panuje nieskazitelna czystość? Bez tego ani rusz!

 

Zachwyt Klienta — najlepszą opinią!

Elastyczny harmonogram pracy, korzystne ceny i mnóstwo promocji sprawia, iż odwiedza nas coraz więcej osób. Zarówno efekty naszej pracy, jak i warunki panujące w salonie sprawiają, że zasługujemy na najlepsze pochwały. A przynajmniej niemal 1,5 tysiąca opinii sugeruje, że tak właśnie jest! Zaufało nam tysiące ludzi, a to naprawdę imponujący wynik.

 

Interesuje Cię studio tatuażu Chorzów? SPEAK IN COLOR znajduje się niecałą godzinę drogi od Chorzowa, dzięki czemu osoby mieszkające dalej mają okazję do wykonania profesjonalnego projektu. To miejsce, w którym króluje kolor — kolor Twojej wyobraźni i osobowości. W razie wszelkich pytań i wątpliwości czuwamy przy telefonie, jesteśmy także obecni w social mediach. Nie krępuj się zatem skontaktować z nami i sprawić sobie prezent w postaci arcydzieła malarskiego, które… możesz wynieść z pracowni i stać się żywym portfolio naszych artystów.