Tatuaże z roku na rok cechują się coraz większą popularnością. Są one uznawane za oddzielną dziedzinę sztuki i stanowią indywidualny wyraz osobowości. W zależności od ustalonego z artystą wzoru, koszt tatuażu może wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na tak duży wydatek. Jeśli nie chcesz czekać z realizacją swoich marzeń, doskonałym wyborem jest wykonanie tatuażu na raty. Taką możliwość znajdziesz w ofercie coraz większej liczby salonów specjalizujących się w wykonywaniu lub usuwaniu tatuaży. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak płacić za tatuaż na raty i przekonać się, czy ratalne płacenie za tatuaż to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zapoznaj się z naszym wpisem. Zapraszamy!

tatuaż-raty-mediraty-payplus-speak-in-color-wodzisław-żory-rybnik-pszówtatuaż-raty-mediraty-payplus-speak-in-color-wodzisław-żory-rybnik-pszówtatuaż-raty-mediraty-payplus-speak-in-color-wodzisław-żory-rybnik-pszówtatuaż-raty-mediraty-payplus-speak-in-color-wodzisław-żory-rybnik-pszówtatuaż-raty-mediraty-payplus-speak-in-color-wodzisław-żory-rybnik-pszów

Koszt tatuażu – od czego zależy?

Ceny tatuaży są bardzo zróżnicowane i mogą zależeć od wielu czynników. Przede wszystkim, koszt tatuażu będzie w dużej mierze zależny od rozmiaru i poziomu skomplikowania wzoru oraz liczby detali. Prosty, minimalistyczny wzór będzie o wiele tańszy od skomplikowanej, czasochłonnej grafiki wykonanej w stylu realistycznym. Cena tatuażu będzie zależała także od techniki, w jakiej pracuje dany artysta – niektóre grafiki są na tyle skomplikowane, że będą wymagały nawet kilkunastu godzin pracy, rozłożonych na kilka sesji. Koszt będzie także zależał od renomy, doświadczenia i umiejętności artysty, u którego zdecydujemy się wykonać wzór. W tym przypadku nie warto jednak oszczędzać. Tatuaż jest dość trwałą ozdobą, zazwyczaj na całe życie, dlatego lepiej jest udać się do tatuatora z odpowiednimi kwalifikacjami. Jeżeli cena tatuażu jest podejrzanie niska, można także mieć wątpliwości co do zachowania wszelkich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, które podczas wykonywania tatuażu są niezwykle istotne. Zarówno pomieszczenie, jak i używane przez tatuatora narzędzia powinny być sterylnie czyste i spełniać wszelkie normy sanitarne. Niehigieniczne warunki tatuowania mogą prowadzić nawet do zakażenia, a gojenie się źle wykonanego tatuażu wiąże się z dużym bólem.

Przyjęte sposoby płacenia za tatuaż

Cena tatuażu może wahać się w zależności od jego wielkości, stylu w jakim jest wykonany oraz kolorów, jakich używamy do projektu tatuażu. W zależności od tego, całkowity koszt może wynieść zazwyczaj od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Zwyczajowo, w momencie umówienia się na pierwszą sesję tatuażu, pojawia się konieczność wpłacenia zadatku – osobiście, lub w formie przelewu na podane wcześniej dane. Wpłacony zadatek jest dla studio gwarancją dotrzymania umówionego terminu. Ostateczną kwotę reguluje się już po odbyciu sesji w studio. Najczęściej mamy do wyboru możliwość zapłaty kartą lub gotówką, jednak przed wykonaniem tatuażu warto zapoznać się z polityką płatności obowiązującą w danym studio.

Tatuaż na raty – nowa forma płacenia za usługę

Obecnie coraz większa liczba salonów posiada możliwość płatności ratalnej na usługę wykonania tatuażu lub jego usunięcia. Jest to duże ułatwienie dla osób, które planują wykonanie skomplikowanego, dużego wzoru, którego koszt nie pozwala im na uregulowanie całości kwoty od razu. Dzięki możliwości płatności ratalnej za tatuaż, nie musisz odkładać swoich marzeń na lepszy moment. W dowolnej chwili płatność za tatuaż możesz rozłożyć na kilka wygodnych rat. Tatuaż na raty to dobry wybór, jeśli chcesz cieszyć się wymarzonym wzorem i jednocześnie nie nadwyrężać swojego budżetu.

speak-in-color-tatuaż-mediraty_finansowanie_logo_h

tatuaż-raty-mediraty-payplus-speak-in-color-wodzisław-żory-rybnik-pszów

Odroczenie płatności do 30 dni!

Coraz bardziej popularne są tzw. płatności odroczone, czyli rezerwujesz usługę lub kupujesz dany produkt dziś a płacisz za niego (z reguły bez żadnych dodatkowych kosztów) do 30 dni od podpisania umowy. Jeśli zależy Ci na szybkim terminie a wypłata będzie np za tydzień – zalecamy taki wariant 🙂 Marka Mediraty.pl szybko i sprawnie ogarnia temat.

Dlaczego warto skorzystać z płacenia na raty?

Marzenie o wykonaniu tatuażu często jest odkładane na później, ze względu na brak wystarczających środków do opłacenia tatuażu po skończonych sesjach. Z pomocą przychodzi wówczas opcja wykonania tatuażu na raty. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które wolą rozbić płatność na kilka mniejszych rat. Korzystanie z płatności ratalnej daje nam również możliwość lepszej kontroli nad naszym budżetem. Jednorazowy wydatek w postaci kilkuset złotych lub nawet kilku tysięcy może potencjalnie nadwyrężyć budżet. W systemie ratalnym zyskujesz możliwość zapłaty mniejszymi kwotami w ustalonym przedziale czasowym, co umożliwia zachowanie płynności finansowej. Ratalne płacenie za tatuaż pozwala także na zachowanie oszczędności – nie musisz sięgać do kota oszczędnościowego, by zrealizować swoje marzenia. Jeżeli natomiast Twoje oszczędności są niewystarczające, wykonanie tatuażu na raty umożliwia cieszenie się wymarzonym wzorem już teraz, bez konieczności mozolnego oszczędzania przez długi czas. Ostatnim aspektem jest także budowanie historii kredytowej – plany ratalne mogą być uwzględniane w raporcie kredytowym, dzięki czemu w przyszłości Twoja zdolność kredytowa ulegnie poprawie.

Usługi salonu tatuażu – za co jeszcze możesz zapłacić ratalnie

Wykonanie tatuażu na raty nie jest jedyną opcją, która jest dostępna w studio tatuażu. Jeżeli posiadasz tatuaż, który został nieprawidłowo wykonany, lub po prostu nie chcesz dłużej mieć go na swoim ciele, możesz wykonać także zabieg usuwania tatuażu na raty. Ze względu na konieczność użycia specjalistycznego sprzętu (a w Speak In Color posiadamy konkretny, pikosekundowy laser do usuwania tatuaży) koszt takiego zabiegu również może wynieść minimum kilkaset złotych – zależnie od samego tatuażu i jego rozmiaru.

Płacenie na raty w salonu tatuażu – krok po kroku

Jeżeli chcesz zapłacić za wykonanie tatuażu na raty, wystarczy, że przejdziesz krótki proces składania wniosku o płatność ratalną.  W Speak In Color współpracujemy zarówno z marką Mediraty.pl jak i LoanByLink, dzięki którym szybko i bezpiecznie uzyskasz niezbędne środki na wykonanie tatuażu. Wystarczy, że złożysz prosty wniosek za pomocą strony intretnetowej i zweryfikujesz konto za pomocą aplikacji bankowej. Zależnie od wyboru marki – może być koniecznie zaklepanie procesu bezpośrednio wizytą w studio lub całość możemy od A do Z przeprowadzić w 3 minuty w studio, wystarczy smartfon i dowód osobisty. Następnie możesz wygodnie zapoznać się z warunkami umowy i cieszyć się swoim nowym tatuażem w wygodnych do uregulowania ratach. Skontaktuj się z nami i przekonaj się na własnej skórze, że wykonanie tatuażu na raty jest proste i przyjemne.