Tatuaże napisy – sentencje, które mają dla nas duże znaczenie, często pojawiają się jako pomysł na tatuaż. Zwykle są one niewielkie, dość dyskretne i nacechowane osobistym znaczeniem dla ich posiadacza. Miłośniczki i miłośnicy tatuażu często korzystają z gotowych tekstów, które okazały się dla nich wyjątkowo inspirujące. Mimo że tatuaż może mieć symboliczne i często intymne znaczenie dla jego posiadacza, to paradoksalnie rzadko zdarza się, żeby aforyzmy te były wymyślane samodzielnie – nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ od wielu wieków artyści stanowią dla nas ciągłe źródło inspiracji. W przypadku napisów trudno też jest rozgraniczyć jakie sentencje na tatuaż będą przeznaczone dla pań a akie dla panów – obecnie każdy może wytatuować sobie niemal to co chce, jednocześnie nie budząc tym zdziwienia wśród innych. Tatuaże napisy – sentencje w tym przypadku są niezwykle uniwersalne i w zależności od czcionki mogą doskonale sprawdzić się u każdego, kto chce pokazać w taki sposób swoje życiowe motto lub znaczące słowa. W tym wpisie podpowiadamy jakie są popularne sentencje na tatuaż. Zapraszamy do zapoznania się.

Kris-tatuaż-wodzisław-rybnik-żory-jastrzębie-speak-in-color

Tatuaże napisy – sentencje po angielsku

Napisy w języku angielskim stanowią jedną z najchętniej wybieranych form tatuażu. Sentencje na tatuaż po angielsku możemy zapożyczyć z piosenek, filmów lub wierszy, które dużo dla nas znaczą a ich tłumaczenie na język ojczysty mijałoby się z celem. Sentencje angielskie są niemal dla wszystkich zrozumiale i niekiedy brzmią lepiej, niż po polsku. Dłuższe napisy w języku angielskim doskonale będą prezentowały się na klatce piersiowej a krótkie sentencje na tatuaż – na kostce lub nadgarstku.

Łacińskie sentencje na tatuaż – ponadczasowa klasyka

Łacińskie sentencje na tatuaż bardzo silnie kojarzą się z klasyką i ponadczasowością. Jest duże prawdopodobieństwo, że nie wyjdą z mody, tak jak tatuaże w języku chińskim. Tatuaże łacińskie są także bezpieczniejsze w zakresie poprawności ich wykonania – w przypadku tatuaży chińskich często pojawiały się pomyłki translatorskie. Łacińskie sentencje na tatuaż doskonale sprawdzą się u osób o klasycznym stylu, chcących posiadać tatuaż, na który moda nie przeminie.

Sentencje na tatuaż po polsku – możliwość wyrażenia siebie

Tatuaże w formie napisów w języku polskim są bardzo często wybierane. Sentencje na tatuaż po polsku często stanowią formę wyrazu dla naszych przekonań i wartości. Mogą one stanowić także piękną sentymentalną pamiątkę. Często tatuujemy imiona bliskich nam osób – dzieci, rodziców lub ukochanych. Sentencje na tatuaż po polsku będą pięknie prezentowały się wraz z minimalistyczną lub ozdobną czcionką.

Tatuaże dla par – sentencje idealne dla zakochanych

Często dzięki tatuażom możemy pokazać swój stosunek do miłości. Bardzo popularne są również pasujące do siebie tatuaże dla par. Jeżeli chcemy wykonać taki tatuaż ze swoją drugą połówką, możemy zdecydować się na wykonanie takich samych sentencji, w tym samym miejscu. Doskonałym pomysłem będzie sentencja stanowiąca wewnętrzny żart lub ważne dla pary słowa. Tego rodzaju tatuaże zazwyczaj cechują się bardzo dużą intymnością, dlatego warto wykonać je w mało widocznym miejscu.

Sentencje na tatuaż – doskonały sposób na wyrażenie siebie

Tatuaże napisy są niezwykle popularne – przyczyn tego stanu można dopatrywać się przede wszystkim w możliwości wyrażenia siebie poprzez słowa. Decyzja o tatuażu powinna być jednak dobrze przemyślana, dlatego zanim odwiedzimy studio tatuażu powinniśmy zastanowić się, jakie słowa określające nas będą aktualne nawet po kilkunastu latach. Jeżeli znalazłeś swoją wymarzoną sentencję i chcesz związać się z nią na długi czas za pomocą tuszu, odwiedź nasze studio Speak In Color. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu jak dokładnie wykonać tatuaż, pozwól nam sobie pomóc – artyści Speak In Color pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar i czcionkę. Przekonaj się na własnej skórze, że znamy się na tatuowaniu jak nikt inny a nasza miłość do tatuaży skutkuje niepowtarzalnymi małymi dziełami sztuki.