Magda Sierpińska - Speak in Color Tattoo

magda tatuaż speak in color

Magda Sierpińska

Style, Projekty:

  • Tatuaż graficzny/graficzno-realistyczny.
  • Tatuaż cieniowany/czarny
  • Projekty autorskie wykonuje z wyprzedzeniem, zazwyczaj około kilku dni przed sesją.
  • Wykonuje zarówno większe kompozycje jak i tatuaże jedno-sesyjne/mniejsze.

 

Magda – Rydułtowianka, zafascynowana otaczającym nas światem roślin i zwierząt. Nieśmiałość towarzysząca jej w najmłodszych latach sprawiła, że długi czas była samoukiem. Dopiero podczas wyboru kierunku studiów postawiła wszystko na jedną kartę i wybrała kierunek projektowo-artystyczny w Raciborzu. Następnie została magistrem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Jej ulubionymi dziedzinami sztuki jest plakat, malarstwo i rysunek. Po studiach szybko otrzymała posadę projektanta graficznego, jednak – jak twierdzi – “ta praca nie pozwala się wyżyć artystycznie”. Plakatowe myślenie pozwala jej w szybkim tempie wymyśleć  zwarty, owiany realizmem obraz. Projektowanie zaczyna zazwyczaj od stworzenia kolarzu, który ostatecznie staje się wzorem gotowym do przeniesienia na Twoją skórę.

Poza ozdabianiem ciałe – fanka stylu vintage, seriali osadzonych w okresie wiktoriańskim i starego Walta Disneya, pochłaniaczka audiobooków i miłośniczka wszystkich zwierząt bez wyjątku. Wolny czas uwielbia spędzać w otoczeniu natury z dala od miasta.

Podobają Ci się moje prace? Szukasz czegoś w podobnej stylistyce?
Zajrzyj do naszego sklepu i zobacz czy twój tatuaż już się tam znajduje!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.