Nowy ziom w ekipie! Poznajcie Mateusza. - Speak in Color Tattoo

05 kwietnia, 2022

Siemka! Mamy świetnego niusa dla Was – kolejna mega utalentowana osoba zasila skład SiC! Przedstawiamy SKAWIN’a – Mateusza Skawińskiego.

 

Rysuje od najmłodszych lat, tatuuje od pięciu. Przed erą maszynki do tatuażu ponad 7 lat pracował jako Product Designer i ilustrator. Pasja do tworzenia stron internetowych łączyła się z marzeniami o zostaniu artystą koncepcyjnym tworzącym światy i postaci do gier i filmów. Dzięki temu nauczyłem się wielu narzędzi, które teraz pomagają mi w pracy tatuatora.

W tatuażu uwielbia swobodę stylu graficznego, ale chętnie sięga po prace cieniowane, czarno białą realistykę, surrealizm. Lubi kolor gdy jest akcentem dla czarno szarej kompozycji lub kiedy może wypracować swój własny autorski projekt. Podsumowując: zajmuje się tatuażem: czarno szarym, cieniowanym i realistycznym, graficznym, surrealistycznym, ilustracyjnym, kolorowym. I na takie dziarki zapraszamy do Mateusza! 🙂

W tym momencie otwieramy zapisy – start Mateusza u nas to 4.07.21!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.