Międzynarodowy wernisaż w naszym studio! 2.06 19:00 - są jeszcze miejsca! - Speak in Color Tattoo

01 czerwca, 2023
❕Save the date: 02.06 godzina 19:00❕
Ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy o kontakt mailowy z współorganizatorką Kasią – kasia.gilga@gmail.com
Z przyjemnością zapraszamy na kolejny wernisaż w klimatycznym miejscu!
Tym razem jest to Międzynarodowa wystawa Miniact, czyli aktu w formie miniatur. Pomysł narodził się w Serbii dzięki organizacji “Siroka Staza” prowadzonej przez Bosko Siroka Staza Diurickovic. Co roku wybieranych jest około 40 prac w dowolnej technice wykonywanych przez artystów z całego świata. Miniatury najpierw wystawiane są w Serbii, a następnie w kraju kwitnącej wiśni. Jest to już kolejna – bo 8 edycja wystawy!
W tym roku wędrująca Międzynarodowa wystawa po raz pierwszy zagości właśnie u nas w Galerii Niszovi!!
Wśród prac międzynarodowych artystów znalazły się prace rodzimych twórców – Tomasza Bukały i Eweliny Szczepańskiej!
Parę słów o Tomku:
Ogromny pasjonat narciarstwa alpejskiego, golfa, turystyki górskiej i malarstwa oczywiście! W malarstwie próbuje wyrazić i poruszyć ten stan emocji, zadziwienia, zamyślenia i zachwytu, w którym słowa już nie wystarczają.
Członek grupy twórczej Pasja z Radlina, laureat II miejsca w ogólnopolskim konkursie malarskim. Jego prace były wystawiane w Polsce, Serbii i Japonii oraz publikowane w wielu albumach o tematyce artystycznej!
Możemy śmiało dodać, iż konkurs na kolejną edycję został zakończony i z naszej okolicy zakwalifikowało się aż czworo artystów. Dlatego już zapraszamy za rok na kolejną wystawę Międzynarodową!!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.