Mateusz SKAWIN Skawiński - Speak in Color Tattoo

skawin-tatuaż-wodzisław-rybnik-żory-jastrzębie

Mateusz SKAWIN Skawiński

Style, Projekty:

  • Tatuaż graficzny/graficzno-realistyczny.
  • Tatuaż cieniowany/czarny
  • Tatuaż kolorowy
  • Tatuaż surrealistyczny
  • Tatuaż ilustracyjny
  • Projekty autorskie wykonuje z wyprzedzeniem, zazwyczaj około kilku dni przed sesją.
  • Wykonuje zarówno większe kompozycje jak i tatuaże jedno-sesyjne/mniejsze.

 

Skawin – rocznik 1987. Wychowanek bajek RTL7, Hanna-Barbera i Cartoon Network.

Rysuję od najmłodszych lat, tatuuje od pięciu. Przed erą maszynki do tatuażu ponad 7 lat pracowałem jako Product Designer i ilustrator. Pasja do tworzenia stron internetowych łączyła się z marzeniami o zostaniu artystą koncepcyjnym tworzącym światy i postaci do gier i filmów. Dzięki temu nauczyłem się wielu narzędzi, które teraz pomagają mi w pracy tatuatora. Prywatnie w domu jestem mężem Agaty i czworonoga Buńka.Z medium artystycznego najchętniej sięgam po grafit i węgiel, z którymi czuję się swobodnie i dzięki którym mogę szybko przelać pomysły na papier. W tatuażu uwielbiam swobodę stylu graficznego, ale chętnie sięgam po prace cieniowane, czarnobiałą realistykę, surrealizm. Lubię kolor gdy jest akcentem dla czarno-szarej kompozycji lub kiedy mogę wypracować swój własny autorski projekt. Podsumowują: zajmuję się tatuażem: czarno-szarym cieniowanym i realistycznym, graficznym, surrealistycznym, ilustracyjnym, kolorowym.

Gdy mam czas wolny to wbijam się mocno w książki i filmy, sport, nałogowo słucham podcastów i z nimi na uszach szwęda się po okolicy. Gdy tego czasu mam więcej niż “trochę” to podróżuję z rodziną, odkrywam na nowo ciekawe miejscówki miejskie i pozamiejskie, krajowe i te ciut dalej.

Podobają Ci się moje prace? Szukasz czegoś w podobnej stylistyce?
Zajrzyj do naszego sklepu i zobacz czy twój tatuaż już się tam znajduje!

Opowiedz nam o swoim pomyśle

 

Nie ważne czy zdecydowałeś się na pierwszy tatuaż, czy chcesz kontynuować swoją przygodę. Na pewno masz mnóstwo pytań, na które znamy odpowiedzi.