14-17 lipca będziemy gościć Adriana Gruszczyńskiego w naszym studiu!

 

Adrian "GRUCHA" Gruszczyński to tatuator z wieloletnim doświadczeniem, jest właścicielem studia w Poznaniu "Tattoo-Zone", wielokrotnie zdobywał nagrody na Polskich konwencjach. Specjalizuje się w styówce cartoon'owej oraz w czarno-szarych portretach.

 

GALERIA PRAC ADRIANA:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.623173057795817.1073741848.314534308659695&type=3&uploaded=15


ZAPISY SĄ OTWARTE!!!

Aby się umówić na termin należy napisac maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule wpisując "Adrian Gruszczyński"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 7-8 czerwca odbyła się konwencja tatuażu w Krakowie "Tattoofest", na której wystawiało się nasze studio.

Dominik zdobył 2. miejsce w kategorii "Tatuaż mały kolorowy" ! :)

Było naprawdę super! Wszystkim gratulujemy zdobytych nagród oraz świetnych prac wykonanych tam! ;)


Do zobaczenia na następnej konwencji!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już w ostatni weekend rusza Letnia scena Eski i będziemy mieli okazję świętować dni naszego miasta- Wodzisławia! :)

 

Przez 3 dni (30.05, 31.05, 01.06) na stadionie MOSiR odbywać się będą różne koncerty, konkursy (w tym nasz) i dużo więcej.

Zwyciezcy naszego konkusu będą mogli zgarnąć VOUCHER na określoną kwotę do wykorzystania u nas w studiu, także warto tam być bo atrakcji będzie wiele! ;)


A oto REGULAMIN KONKURSU DNI WODZISŁAWIA:


1. Postanowienia ogólne

1.1. Fundatorem konkursu jest Studio tatuażu artystycznego "Speak in Color" by Kosa z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, NIP647-226-16-85, zwany dalej Fundatorem.

1.2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

1.3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby zatrudnione przez Fundatora.

1.4. Fundator ma prawo w każdym momencie trwania konkursu wykluczyć z udziału w nim (w tym odmówić przyznania nagrody) uczestnika, w stosunku do którego będzie mieć uzasadnione podejrzenia o działalności sprzecznej z niniejszym regulaminem.

1.5. W uzasadnionych przypadkach Fundator może zmienić niniejszy regulamin.

1.6. Zmiany do regulaminu będą wprowadzane w formie aneksów i będą obowiązywać od momentu umieszczenia regulaminu w zmienionej formie na stronie www.speakincolor.pl oraz będą do stałego wglądu w siedzibie Fundatora.

1.7.Informacje o konkursie wraz z regulaminem będą dostępne na bierząco na:
www.facebook.com/SpeakInColorTattoo,
www.speakincolor.pl,
2. Zasady konkursu

2.1. Konkurs trwa od 30.05.2014 do 01.06.2014.

2.2. Aby wziąśc udział w konkursie należy na karcie zgłoszeniowej napisać Imię, Nazwisko oraz numer telefonu (potrzebny do póżniejszego skontaktowania się w wygranymi) i wrzucić ją do puli.

2.3. Każda osoba biorąca udział w konkursie może wygrać tylko jedną nagrodę.

2.4. Na koniec 45. Dni Wodzisławia Śląskiego "Letnia Scena Eski" (tj. 01.06.2014) wyniki będą losowane i podane na scenie wg programu imprezy Organizatora, a zwycięzcy zostaną wywołani na scene. Nie wstawienie się po wywołaniu Imienia i Nazwiska jest równoznaczne z rezygnacją z konkursu, a tym samym z nagrody.3. Nagrody


3.1. W konkursie do wygrania są trzy VOUCHERY na kwoty 200zł, 300zł oraz 500zł do dowolnego wykorzystania w Studiu tatuażu artystycznego "Speak in Color" mieszczącego się przy ul. Targowej 10 w Wodzisławiu Śląskim.

3.2. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę ani reklamacji.

3.3. Fundator zastrzega sobie prawo do kontaktu z wygranymi do 14 dni od zakończenia konkursu w celu omówienia nagrody.


4. Postanowienia końcowe

4.1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego (Dz. U. 1964, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

4.2. Wszelkie spory i roszczenia związane z Konkursem rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy dla siedziby Fundatora.

4.3. Fundator zastrzega sobie prawo do nie wyemitowania konkursu w terminie i w czasie określonym w pkt. 10 regulaminu z przyczyn technicznych niezależnych od Organizatora i Fundatora. W takim przypadku konkurs zostanie przełożony na inny termin. Data emisji zostanie podana na stronach podanych w punkcie 1.7..


W razie pytań prosimy o kontakt:

535 666 434 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

\

 

Już w ten weekend (26-27.04) we Wrocławiu odbędzie się Konwencja Tatuażu. Wszystkich chętnych zapraszamy bo naprawdę warto! Będzie można zobaczyć mnóstwo utalentowanych tatuatorów z różnych studii tatuażu, piercerów, pobawić się na koncertach i podziwiać różne pokazy!

 

Z tego powodu też studio będzie zamknięte w sobotę (tj. 26.04)

 

Życzcie nam powodzenia i dobrej zabawy ! ;)

 

FILMIK POKAZUJĄCY AKTUALNY STAN EKIPY SIC   !!!!

Czyli Kosa-Tatuażysta , Ewelinka- Piercer/Usuwanie laserowe/Manager, Dominik- Tatuażysta, Mateusz- Tatuażysta


Kamera - Kosa, Dominik, Ewelina |
Montaż - Kosa

 

 

 

Chcemy się pochwalić opinią sanepidu na temat standardów czystości i wyposażenia naszego studia :) więcej o tym w dziale Higiena

http://speakincolor.pl/higiena.html

 

opis

 


Zapraszamy na wirtualny spacer po studio !!! To właśnie tutaj ciężko pracujemy :)


 

LASEROWE USUWANIE TATUAŻY

pt. LASEROWE WOJNY Z TATUAŻAMI - czyli wyla(n)seruj się w Speak In Color :)

bo to z Nami jest moc lasera!!!

W Naszym studio posiadamy laser do usuwania tatuażu ,Istnieje możliwość rozjaśnienia tatuażu pod przykrycie go nowym co naprawdę ułatwia prace w przykrywaniu starych tatuaży ( z reguły potrzebne są 1-2 sesje na rozjaśnienie tatuażu pod cover up).... zapraszamy do zapoznania się z informacją o laserze tutaj:

http://speakincolor.pl/usuwanie-laserowe-tatuazy.html

oraz zobacz krótki filmik z usuwania :

http://www.youtube.com/watch?v=KRyWvr49RlA&feature=em-upload_owner

 

KOLEJNE NAGRODY DLA STUDIA!!!!


NA KONWENCJI TATUAŻU W WROCŁAWIU ZDOBYLIŚMY:
1 MIESJCE -TATUAŻ KOLOROWY DUŻY DLA KOSY
2 MIEJSCE - TATUAŻ 2 DNIA KONWENTU DLA KOSY
WYROŻNIENIE - TATUAŻ 1 DNIA KONWENTU DLA DOMINIKA:)- niestety dyplomu za te wyrożnienie jeszcze nie mamy na miejscu


 

MEGA WAŻNE INFO !!

tałe:)

 

TATUAŻYSTA POSZUKIWANY !!!!

Poszukuję chętnej osoby na stanowisko tatuażysty w studio  ,, Speak In Color,, w Wodzisławiu Śl.  Wymagane

przedewszystkim uzdolnienie plastyczne!!! (  brane pod uwagę są tylko osoby które rysują , malują Tworzą!i Kreują!!) !!!  na maila

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. proszę wysłać cv wraz z wykonanymi pracami ( tatuaże, rysunki, malarstwo , digital painting, projekty ) .... jeżeli nie jesteś

tatuażystą a chiałbyś nim zostać, masz zdolności plastyczne - jest możliwość przyuczenia do zawodu !:) będziemy odpisywać  tylko do wybranych osób

kontakt tylko na maila !! :)

 

Konkurs rozstrzygnięty - wygrał Piotrek z tematem


Konkurs rozstrzygnięty - wygrał Piotrek z tematem .. Personifikacja Nerwicy Lękowej,, , dla mnie jest to naprawde mega ciekawy temat, bardzo dziękuje za

wszystkie nadesłane tematy było w czym wybierać i wcale nie było mi łatwo  . Za niedługo zobaczycie moją interpretacje tego tematu , a w połowie

kwietnia wykonany już przezemnie tatuaż . Gratulacje kreatywności Piotrek !!!

 

STUDIO OTWARTE !!!

 

od dnia 1 MARCA Studio rusza to bedzie dzien testowy , tak samo 2 marzec , więc wszystkich chetnych w odwiedziny zapraszam od 4 Marca ! , studio będzie otwarte od pon-pt 9.30- 17.00   oraz soboty od 10.00-13.00 w soboty będe robił  tylko małe tatuaże , umawiał się na konsultację oraz ogarniał projekty.   Oficjalne otwarcie 9 Marca ...:) PIONa -wkonCu!   zapraszam do  mojego studia ! Studio Tatuażu Artystycznego  SPeak In Color  wodzislaw Slaski , ul Targowa 10  ! !

 

KONKURS - WYGRAJ VOUCHER NA 1000 ZŁ DO WYKORZYSTANIA W STUDIO TATUAŻU SPEAK IN COLOR

Prezent w postaci Vouchera na sumę 1000 zł do wykorzystania w moim studio oczywista na tatuaż.


Oto regulamin:


1 Polub (Like) funpage : http://www.facebook.com/pages/Studio-Tatua%C5%BCu-SPEAK-IN-COLOR-by-Kosa/314534308659695

 

2 Udostępnij ten konkurs na swojej stronie


3 Najważniejsze ....wygra najciekawszy pomysł na tatuaż !!!, w związku z tym na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wyślij maila,

w tytule maila wpisz ,,Konkurs,, - pomysł na tatuaż, oraz miejsce wykonania (np. Konkurs - rozbite skrzypce z ulatującym z nich życiem, przedramie

wewnętrzna strona, bądź Konkurs - surrealna postać napędzana mechanizmem , udo zewnętrzna strona ), proszę nie pisać nic więcej:)


4 Do konkursu może przystąpić osoba tylko pełnoletnia, chyba że termin wykonania tatuażu będzie ustalony po osiągnięciu pełnoletności.

 


Kryteria oceny - przede wszystkim wygra najciekawszy, najbardziej kreatywny pomysł ,  jak będę miał klina co wybrać podejmę mailową konwersacje żeby osoby biorące udział w konkursie opisały mi dokładnie swój pomysł z szczegółami.


Do wygranego pomysłu stworze projekt jak będzie ów tatuaż wyglądał w mojej interpretacji.

 

Konkurs ma za zadanie pobudzić Waszą wyobraźnie, ażeby Nam się fajnie współpracowało w przyszłości, oraz przede wszystkim chce pokazać w jakim

kierunku trzeba myśleć podczas tego życiowego wyboru


Termin trwania konkursu - 24.12.2012 - 28.2.2013 do północy. Ogłoszenie wyników nastąpi po oficjalnym otwarciu studia. (Prawdopodobnie będzie to początek marca)


Żeby nie było, konkurs jest w 100% obiektywny, bez żadnych typu ,,no Wiesz robiłem u Ciebie tatuaż,, , KAŻDY MA RÓWNE SZANSE i liczy się tylko

KREATYWNOŚĆ !!


Każdy uczestnik zostanie powiadomiony jaki pomysł na tatuaż wygrał (w tym wygrany), a po wykonaniu tatuażu zostanie on opublikowany na stronce.


Tatuaż będzie wykonany przez Kazimierza ,,Kosę,, Rychlikowskiego -(galeria prac na stronce) w dogodnym dla obu stron terminie.

 

OTWARCIE STUDIA 2 marzec 2013 -prawdopodobnie

Prawdopodobnie jak z wszystkim się uporam do końca lutego a na to wygląda otwarcie studia nastąpi w pierwszy weekend marca konkretniej 2 marca  więc od 4 marca studio będzie normalnie funkcjonować. Myśle że studio będzie otwarte od poniedziałek -piątek 9.30 - 17 , soboty 10- 13 . Pod koniec tego miesiąca dokładnie pierwszy dzień po świetach zaczynam zapisywać cały marzec.

 
Najważniejsze INFO - Moje Studio

Ważne !!! chyba jedna z najważniejszych decyzji w moim malym życiu , będe otwierał swoje Własne studio !:) Oraz jak sie uda znalesc wiekszy lokal dodatkowo Galerie Sztuki!!! Jak wszystko wypali ( aktualnie szukam lokalu , ) studio chcialbym otworzyc na przełomie Maja /Czerwca 2013 r -może sie uda szybciej . Prawdopodobnie studio będzie się mieściło w WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM ( wodzislaw jest oddalony zaledwie 15 km od Rybnika i 60km od Katowic ,360km od Warszawy ;/ , 12700km od Nguyễn Trãi w Vietnamie jest autostrada A1 ktora leci przez Wodzisław wiec tragedi nie ma:) za niedlugo podam wiecej detali mysle nad nazwa ,i cala reszta ... do czasu otwarcia naturalnie znajdziecie mnie w Art Linie :) Piona

 
Berlina - Konwencja Tatuażu 2012

W dniach 7-9 Grudzień będe tatuował na chyba najstarszej i jednej z Najwiekszych konwencji tatuażu na świecie mega sie jaram :)    piatek juz zabukowany , sobota mam klinta na 90% , niedziela - narazie chyba wolna wiec jak co pisać :)